League of Legends League of Legends Haberleri

Machi Esports, PCS 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu

G-Rex’in yerine son anda PCS’e dahil olan Machi Esports, PK, Gemini, M1ssion, Bruce ve Koala’dan oluşan 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Tayvan’ın köklü organizasyonlarından G-Rex, geçtiğimiz hafta League of Legends faaliyetlerini durdurma kararı almıştı. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bunun üstüne takımın nasıl bir kadro kuracağı merakla bekleniyordu. 2018 beşlisinden Bugi ve DeuL gibi önemli Koreliler kendilerine çoktan takım bulmuştu. Kadro açıklaması bugün geldi. Machi Esports, tamamı Tayvanlı PK, Gemini, M1ssion, Bruce ve Koala’dan oluşan PCS 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

Oyuncuların hepsi, bölgede sahneye aşina olan isimler. Beş isim de sezon başında G-Rex ile anlaşma sağlamıştı. Üst koridor PK, 2017 yılından beri G-Rex forması giyiyordu. Bu süreçte bir kez Worlds’e katıldı ve takımıyla, temsilcimiz SuperMassive’i eledi. Ormancı Gemini de son mevsiminde G-Rex forması giydi. Ondan önce ise 3 yıl boyunca Hong Kong Attitude organizasyonu bünyesinde yer aldı.

Orta koridor M1ssion, geçtiğimiz sezon Crash’le birlikte HKA forması giydi ve Worlds’e katılım sağladı. Tayvanlı orta koridor bölgesinin tecrübeli isimleri arasında yer alıyor. Alt koridorda Bruce, geçtiğimiz sezon PK ile birlikte G-Rex forması giyen iki isimden biri. Tecrübesiz nişancı geçtiğimiz sezon ilk kez profesyonel sahneye adım attı. Son olarak destek Koala ise G-Rex ve J Team gibi takımlarla Worlds’e katılım sağladı. kendisi de bölgenin en tecrübeli desteklerinden.

Machi Esports, direkt olarak G-Rex kadrosunu bünyesine katmış oldu. Bu bir zorunluluk mu yoksa takım bu transferlerden memnun mu, ilerleyen günlerde göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir