League of Legends League of Legends Haberleri

Mayhem, 5 Ronin’e transfer oldu

Son olarak Beşiktaş Esports forması giyen üst koridor Mayhem, VFŞL ekiplerinden 5 Ronin ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz sezonda Bursaspor Esports ismiyle mücadele eden organizasyon sezonun sona ermesiyle kimseyle sözleşme uzatmadı. Bursaspor ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırmaya karar veren ekip gelecek sezon 5 Ronin ismiyle mücadele edileceğini duyurdu. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek mevsim yeni bir beşliyle mücadele edecek olan ekip ilk transferini gerçekleştirdi. Son olarak Beşiktaş Esports forması giyen üst koridor Mayhem, 5 Ronin ile anlaşma sağladı.

Kariyerindeki patlayışı Üniversite Ligi’nde yapan üst koridor aynı zamanda eski profesyonel oyuncu Immortoru’nun ikizi. Başarılı isim ilk olarak Yükselme Ligi’nde Open Kid forması giydi. Kısa bir sürenin ardından takımdan ayrılan oyuncu yine Yükselme Ligi’nde Çilekler forması giydi. Çilekler’le VFŞL’ye çıkmayı başaramayan isim buradan da ayrıldı.

Geçtiğimiz sezonun başında Beşiktaş Esports bünyesine katılan üst koridor akademi kadrosunda yer aldı. Panky’nin yedeği olan Mayhem ilk mevsimin sonlarına doğru as takımda yer buldu. Kötü bir mevsim geçiren Beşiktaş Esports, kadrosundaki çoğu oyuncuyla yolları ayırdı ve genç isimlere yer verdi. Bu fırsatı iyi kullanan Mayhem geçtiğimiz mevsimin çoğunda Vadi’ye indi. Kendisinden beklenenin üstünde bir performans sergileyen oyuncu birçok takımın gözüne girdi. Sezonun sona ermesiyle Beşiktaş’tan ayrılan üst koridorun yeni durağı 5 Ronin oldu.

Bakalım 5 Ronin, gelecek mevsim nasıl bir beşliyle mücadele edecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir