League of Legends League of Legends Haberleri

Neos, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Beşiktaş Esports Akademi nişancısı Neos, sözleşmesinin devam ettiğini ancak teklifleri değerlendirebildiğini açıkladı.

Geçtiğimiz mevsim normal sezonu 4. sırada bitiren Beşiktaş Esports Akademi yarı finalde 1907 Fenerbahçe Espor’a elenmişti. Kadroda yer alan 4 oyuncu VFŞL’de de forma giydi. Mayhem, Kireas, Umut ve Kairos VFŞL’de oynasa da nişancı Neos bu dörtlünün yanında yer almadı. Takımın önemli bir parçası olan Neos bu mevsim akademi kadrosunda yer aldı. Genç oyuncu dün yaptığı açıklamada takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek tekliflere değerlendirme hakkı bulunduğunu duyurdu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine 2017 Yükselme Ligi’nde başlayan Neos, Oyun Hizmetleri forması giydi. Sadece 2 maç oynayan oyuncu, takımın VFŞL’ye çıkamamasının ardından boşa çıktı ve Beşiktaş Esports Akademi’yle anlaştı. Geçtiğimiz mevsim kadroya katılan nişancı kısa sürede takımın önemli bir parçası olmayı başardı. BJK Akademi bu mevsim çıktığı 12 maçta 6 galibiyet 6 mağlubiyet aldı.

Geçtiğimiz mevsimin sonunda akademi oyuncularını 1 hafta VFŞL’de oynatan Beşiktaş Esports, kaptan Holyphoenix’i kadrodan kesmek istemedi. Bu yüzden Neos takım arkadaşlarıyla birlikte VFŞL’de forma giyemedi. 20 yaşındaki nişancının takımdan neden ayrılacağının bilgisi yok. Beşiktaş Esports Akademi’nin yeni nişancı alıp almayacağı da henüz belli değil. Beşiktaş Esports ve Tink Koleji ortaklığında yürütülen seçmelerin kazananı Medwin, nişancı pozisyonunda oynuyor. Takımın yeni nişancısı Medwin olabilir. Seçmeler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2001 doğumlu Medwin’i henüz Vadi’de göremedik. Bakalım Beşiktaş Esports Akademi nasıl bir kadro planlamasına gidecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir