League of Legends League of Legends Haberleri

Ragner, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Galatasaray Espor forması giyen üst koridor Ragner, takımın ceza almasıyla gelecek sezon için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Ligimizin en hızlı yükselen oyuncularından biri olan Ragner kısa sürede inanılmaz bir mesafe katetti. Bursaspor Esports’tan ayrıldıktan sonra Dark Passage forması giyen oyuncu burada Vadi’ye bambaşka bir oyun yansıttı. Geçtiğimiz mevsimin başından beri Galatatasaray Espor forması giyen üst koridor gelecek sezon da takımda kalmayı planlıyordu ancak beklenmeyen bir sorun çıktı. GS, önceki dönemlerden kalan borçlarından dolayı ceza aldı ve Kış Mevsimi’nde boy gösterme hakkını kaybetti. Bu haberin üstüne ne yapacağı merakla beklenen Ragner, VFŞL ve Avrupa’daki yerel liglerden gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Türkinatör’ün keşiflerinden biri olan yeli üst koridor Bursaspor Esports formasıyla iyi bir performans sergileyemedi. Çoğu oyuncu tarafından üst koridor sıralamalarında en alta yazılan isim Bursa’dan ayrıldıktan sonra çok çalıştı ve kendisinden beklenmeyen bir çıkış yakaladı. Dark Passage’da gösterdiği performansla göze giren Ragner, takımının ana taşıyıcılarından biri oldu. Burada sergilediği performansla birçok takımın ilgisini çeken isim Yaz Mevsimi’nde Galatasaray Espor forması giydi.

Yükselen performansını Galatasaray’da da sürdüren üst koridor taraftarın da gönlünde taht kurdu. Ragner, Roulette, Köfte, Padden, Tolerant beşlisini kurması kesin gözüyle bakılan GS Espor, Riot Games’in verdiği cezayla Kış Mevsimi’ne katılma hakkını kaybetti. Bunun üstüne takım aradıklarını duyuran oyunculara son olarak Ragner de eklendi. Başarılı oyuncu VFŞL ve Avrupa yerel liglerinden gelecek tekliflere açık olduğunu duyurdu.,

Ragner’in VFŞL’de kalıp kalmayacağı henüz belli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir