League of Legends League of Legends Haberleri

Rawbin ve Xyraz Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi yaklaştıkça, takımların kadrosu da belli olmaya başlıyor. Geçtiğimiz mevsim Team Turquality’de oynayan Rawbin ve Xyraz ikilisi, Oyun Hizmetlerine transfer oldu. Takımın geri kalanı ise Immortoru-Ruvelius-Rogu şeklinde.

https://www.facebook.com/Rawbin/posts/785670688244955

Türkiye’deki en iyi ormancı olarak gösterilen Rawbin, geçtiğimiz haftalarda TT’den ayrıldığını açıklamıştı. Agresif oyun tarzı ve imza şampiyonu Jarvan IV ile yaptığı oyunlar ile tanınan oyuncunun, oyunun erken safhalarında oldukça etkin olduğunu söyleyebiliriz. Maç içerisinde doğru zamanda doğru yerde olma özelliği ile diğer ormancılardan sıyrılan Rawbin’in şampiyon havuzunun çok geniş olmadığını da belirtelim. Geçtiğimiz mevsim sadece 5 farklı şampiyon ile oynayan oyuncu, tahmin edilebileceği üzere en çok Jarvan ile oynamıştı.

Rawbin ile sinerjisi oldukça yüksek olan Xyraz ise TT’nin bir başka önemli oyuncusuydu. Meta şampiyonlarına oldukça kolay bir şekilde ısınan Xyraz’ın da Oyun Hizmetleri’ne transfer olması Türkiye’deki League of Legends hayranlarını şaşırtmadı. Oldukça iyi iki arkadaş olan bu ikilinin sinerjisini Huni-ReignOver sinerjisine benzetebiliriz. Geçtiğimiz mevsim genelde Shen ve Fizz oynayan Xyraz, özellikle de Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Playoffları’nda yarı finaldeki Beşiktaş serisinde hafızalara kazınan bir performans sergilemişti. Taşıyıcı üst koridor rolünü oldukça iyi bir şekilde oynayan Xyraz, Oyun Hizmetleri’nde daha iyi bir performans gösterecektir.

TT ise bu iki oyuncunun yerine Kore’den Fencer ve Reach’i transfer etmişti. TT’nin son kadrosu ise Fencer-Reach-Longb-Un1tback şeklinde. Takımın nişancısı ise henüz belli değil.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir