Yükselme Ligi’nde ikinci hafta karşılaşmaları tamamlandı

Yükselme Ligi’nde heyecan devam ediyor. İkinci hafta oynanan altı karşılaşmayla tamamlandı. Gün sonunda Beşiktaş liderliğin pekiştirirken alt sıralarda işler tamamen.

Devamını Oku

P1noy, OyunHizmetleri’ne transfer oldu

2018 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek OyunHizmetleri, nişancı rolüne Batı sahnesinde tanınan P1noy’u transfer etti.

Devamını Oku

Rawbin, Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim Şampiyonluk Ligi’ne yükselmeyi başaran ancak daha sonra slot’unu Royal Bandits’e satan Oyun Hizmetleri, ormana Rawbin’i transfer etti.

Devamını Oku

Cognac, Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim P3P eSports’ta mücadele eden tecrübeli destek oyuncusu Cognac, Şampiyonluk Ligi’ne yükselmeyi başaran ancak sonradan slotunu Royal Bandits’e satan.

Devamını Oku

Royal Bandits, OHM’nin Şampiyonluk Ligi slot’unu satın aldı

Geçtiğimiz günlerde battlegrounds’ta mücadele eden Royal Bandits, Oyun Hizmetleri’nin Şampiyonluk Ligi slot hakkını satın aldı.

Devamını Oku

5Mid Özel: OHM koçu Ahmet “gottingenli” Yılmaz röportajı

Bu sezon kadrosu ve oyun kalitesiyle adından sıkça söz ettiren OyunHizmetleri’nin, genç ve başarılı takım koçu Ahmet “gottingenli” Yılmaz ile keyifli.

Devamını Oku

Yükselme Ligi üçüncüsü OHM oldu

Büyük bir mücadeleye sahne olan 2017 Yaz Mevsimi Yükselme Ligi’nde Victorious Ace’i 3-1 ile geçen OHM üçüncü oldu.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde dördüncü hafta maçları tamamlandı

Yükselme Ligi’nde Beşiktaş-Galatasaray karşılaşmasıyla derbinin vadiye indiği haftada yüzü gülen taraf Beşiktaş olurken, ligin favori takımlarından HWA bu hafta da.

Devamını Oku

Yükselme Ligi’nde ikinci hafta maçları tamamlandı

Beşiktaş ile Galatasaray gibi büyük kulüplerin mücadele ettiği ve oluşturulan kadroların geçmiş yıllara göre çok daha güçlü Yükselme Ligi 2017.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi 5. Hafta

Yükselme Ligi Kış Mevsimi 5. Hafta oynanan maçlarla ligdeki sıralamalar netleşti. TT ile çıktığı ilk maçı kaybeden P3P, oynanan ikinci maçtan.

Devamını Oku

Yükselme Ligi 2017 Kış Mevsimi 4. Hafta

Yükselme Ligi Kış Mevsimi dördüncü hafta maçları, oynanan P3P-ATL, OHM-TT, P3P-TV, CLK-OHM ve TT-ATL karşılaşmalarıyla sona erdi. Ligin sonunda olan.

Devamını Oku

Rawbin ve Xyraz Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi yaklaştıkça, takımların kadrosu da belli olmaya başlıyor.

Devamını Oku