League of Legends League of Legends Haberleri

Yükselme Ligi’nde ikinci hafta maçları tamamlandı

Beşiktaş ile Galatasaray gibi büyük kulüplerin mücadele ettiği ve oluşturulan kadroların geçmiş yıllara göre çok daha güçlü Yükselme Ligi 2017 Yaz Mevsimi’nde 2. hafta maçları tamamlandı. İlk haftayı galibiyetsiz kapatan GS bu hafta bir zafer alırken OHM’nin yenilmezlik serisi devam ediyor.

Günün ilk maçında BJK ve VA karşı karşıya geldi. DoubleG’yi kadrosuna kattıktan sonra daha çok bir arada oynayan BJK, rakibini rahat bir şekilde geçti ve zafere ulaştı. İkinci seri olan HWA-OHM mücadelesi ise tamamıyla OHM’nin hakimiyeti ile geçti. OHM’nin bu maçta EU LCS’te Fnatic’in sıklıkla tercih ettiği Kennen-ADC ve orta koridora sürpriz bir Katarina seçimi ile HWA’yı adeta Vadi’den sildi. Galibiyetsiz iki takım Royal Bandits ve Galatasaray Esports’un mücadelesinden ise puanla ayrılan taraf GS oldu. GS’de GilletteAbdi, Lee Sin oyunu ile beklenen performansı sergiledi ve takım, sabırlı bir şekilde karşılaşmayı kazanarak ilk zaferine ulaştı. HWA karşısında rahat bir galibiyet alan OHM, VA serisinden de zaferle ayrılsa da bu defa çok daha fazla zorlandı ve maç boyunca birçok hata yaptı. Fakat daha iyi takım savaşı çıkarmasından ötürü maçı alan taraf da OHM oldu. VA’nın mücadele boyunca birçok kez avantaj elde etmesine rağmen aynı sayfada olmadıklarından ötürü maçı kapatamadıklarını izledik. GS-HWA serisinden de galibiyetle ayrılan taraf HWA oldu. Şaşırtıcı bir Nidalee-orman izletmesine rağmen Xico ve Push2Win’in etkileyici oyunu ile karşılaşmayı ilk dakikadan itibaren kontrol eden HWA, oldukça rahat bir şekilde maçı kazandı. Günün son karşılaşmasında da BJK rakibi RBE’yi zorlanmadan, yine DoubleG ve Closer’ın iyi oyunu ile geçmeyi başardı.

İkinci hafta karşılaşmalarının ardından ise puan durumu şöyle şekillendi:

Yükselme Ligi 2017 Yaz Mevsimi heyecanı 3. hafta karşılaşmaları ile 5 Temmuz tarihinde devam edecek. Haftanın programı ise şöyle:

  • 16:00 OHM-GS
  • 17:00 RBE-VA
  • 18:00 HWA-BJK
  • 19:00 VA-GS
  • 20:00 OHM-BJK
  • 21:00 HWA-RBE
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir