League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits Brokenshard ile anlaştı

Güncelleme:  Takımdan ve Brokenshard’dan gelen bilgiye göre henüz resmi bir anlaşma sağlanmadı. Organizasyon, koç ile gerçekleştirilecek deneme sürecinin ardından nihai kararını verecek. Haberin orjinali ise aşağıdaki gibidir.

Geçtiğimiz mevsim istediği performansı gösteremeyen Royal Bandits, eUnited ve Red Canids’den tanıdığımız koç Brokenshard’ı takımın başına getirdi.

Worlds heyecanını yoğun şekilde yaşadığımz bu günlerde bazı takımlardan transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar transfer döneminin en hızlı takımı diyebileceğimiz Royal Bandits, orta koridora yükselme liginde yıldızı parlayan Backlund’u, üst koridora kendisinden beklenen patlamayı yapmak için doğru takımı arayan Broken Blade’i, ormancı rolü için Beşiktaş Espor’dan ayrılan Closer’ı, desteğe ise Türk oyuncu Corpse’u transfer ederek 2018 kış mevsimine iddialı bir giriş yapmaya hazırlandığı herkese gösterdi. Bugün gelen habere göre Royal Bandits ekibini takım koçluğu pozisyonununu da Dignitas, eUnited, Red Canids gibi takımlardan tanıdığımız ve oldukça tecrübeli diyebileceğimiz koç Ram “Brokenshard” Djemal ile doldurdu.

“Royal Bandits tarafından Ekim ayı boyunca kadro kuruluşuna yardım etmem için işe alındım, ayrıca oyuncuların sezona hazırlanmalarına yardım edeceğim” şeklinde bir tweet ile haberi duyuran Brokenshard’ın mevsim boyunca da takımın başında olacağı bilgisi geldi. Kadrosunu baştan aşağı yenileyen ve yaptığı heyecan verici transferle geçen mevsim galibiyet dahi çıkaramadığı Yükselme Ligi’nde bu sene Şampiyonluk Ligi’ne çıkma yolunda favorilerden biri haline gelen Royal Bandits’in alt koridoru Corpse ile beraber kime emanet edeceği tek ve en büyük merak konusu. Kulislerde konuşulan bir kaç isim olsa da, nişancının netlik kazanması için bir süre daha bekleyeceğiz gibi duruyor.

1 Comment

  • Sena Aleyna 8 Ekim 2017

    Geçen sezonun intikamını atacaklar gibi gorunuyor ^^

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir