League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits haftaya YouthCREW galibiyetiyle başladı

2018 Kış Mevsimi dördüncü hafta karşılaşmaları başladı. Günün ilk maçında YouthCREW ile karşı karşıya gelen Royal Bandits, rahat bir şekilde galibiyete ulaşarak galibiyet sayısını yediye yükseltti. 

Uzun bir süredir izlemediğimiz kadar ilginç bir seçim yasaklama ekranı izledik. Royal Bandits adeta nostalji yaparak alt koridora Jinx-Nami tercih ederken YouthCREW ise ilk hafta Galakticos’un kullandığı üst koridor-Nami seçimini yaptı. Orta koridorda ise Azir-Xerath eşleşmesi izledik. Maç öncesi tahmin edildiği sürece Malrang oldukça aktif bir erken oyun geçirdi. Alt koridoda üçüncü dakikada ilk kanı döken Malrang, üst koridorda da yaptığı ilk baskında da Elwind’in Sıçra’sını aldı. YouthCREW ilk 10 dakikayı daha iyi oynadı ve RBE’nin hatalarını çok iyi değerlendirdi.

Karşılaşmanın kopma anı ise 17. dakikadaki Alamet etrafındaki savaştı. YC Alamet’i alsa da çıkan savaşta RBE dört skor aldı ve oyunu buradan kartopu yaptı. Maç boyunca harika bir performans sergileyen Broken Blade bu savaşın da kahramanıydı. Bu noktadan sonra aldığı avantajı elinden bir dakika olsun bırakmayan RBE, 34. dakikada Baron’un arkasındaki takım savaşında rakibi katletti ve maçı da kazandı.

YC’nin erken oyunda iyi hamleler yapmasına rağmen fazla riskli oynamasından ötürü hata yaptığını ve bu hatanın bedeli maçı kaybetmekle ödediğini söyleyebiliriz. Öte yandan RBE ise tamamıyla kartopuna bağlı olan kompozisyonunu bulduğu ilk fırsatta öne geçirdi ve gerektirdiği gibi oynamayı başardı. Maçın MVP’si ise kesinlikle kusursuz bir Vladimir performansı sergileyen Broken Blade’di.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir