League of Legends

Royal Bandits, YouthCREW’u rahat geçti

Şampiyonluk Ligi’nin flaş takımı Royal Bandits, Coco ve Zzus gibi önemli oyuncularını bünyesine katan YouthCREW’u rahat bir şekilde geçti.

Yeni sezon öncesi lige dahil olan ve kurduğu kadroyla herkesin dikkatini üzerine toplayan Royal Bandits, ilk maçtaki kötü performansının ardından oyununu toparlamaya devam ediyor. Dünkü 1907 Fenerbahçe galibiyeti ile moral toplayan RBE, bugün YC karşısında da etkili bir oyun ortaya koydu.

Oyunun erken dakikalarında hiçbir aksiyon olmadı. Öyle ki ilk kan dahi 20. dakikada alındı. RBE’nin orta koridora yaptığı rotasyon hem ilk kule kanı, hem de ilk kan ile sonuçlandı. Haritanın kilidini açan ekip, sonraki 10 dakika boyunca YC oyuncularını tek yakalamaya çalıştı. 28. dakikadaki Baron girişimi ise maçın kırılma noktasıydı.

Sistematik bir şekilde önce görüşü alan, ardından rakibine fırsat dahi vermeden Baron’u alan takım, yine aynı şekilde tüm inhibitörleri de yıktı. Karşılaşmada sadece bir kule ile bir skor alabilen YouthCREW ise bu ağır baskının altından kalkamadı. RBE 34. dakikada tüm inhibitörleri açarak karşılaşmanın galibi oldu ve haftayı 2-1 ile kapattı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.