League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Youth, Japone ile yollarını ayırdı

VFŞL ekiplerinden Royal Youth, deneyimli destek oyuncusu Japone ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Sezon başında ekonomik sıkıntılar çeken Royal Youth tecrübeli Japone, Holyphoenix, fabFabulous’ın yanına akademi takımından Sevi9 ve Rhemio’yu dahil etmişti. Sosyal medyadan yaptıkları açıklamalara göre bu sezonu boş geçmek istemeyen üçlü, maaşlarında indirime gidilmesini kabul ederek 2 akademi takımı oyuncusuyla yeni sezona başladı. FabFabulous attığı tweet’te 1 mevsimlik sözleşme imzaladığını ve sözleşmesini istediği zaman fesih etme hakkı olduğunu belirtti. Sezona beklenilenden kötü başlayan ekip oynadığı 7 karşılaşmada 4 galibiyet 3 mağlubiyet elde etti.

Espor kariyerinde birçok farklı takımın formasını giyen Japone ilk ciddi şansını SuperMassive TNG ile buldu. Oradan 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer olan isim en başta yedek pozisyonundaydı. Frozen’ın oyun bilgisinden yararlanarak formayı kapan isim, Padden ile birlikte takımın en iyi alt koridorlarından biri olarak gösterildi. Bu çıkışı sürdüren isim takımıyla Worlds’e katılmayı başardı.

1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldıktan sonra bir mevsim Dark Passage forması giyen isim burada beklediğini bulamadı. DP o mevsimde, takım içi yaşanan sıkıntıların neticesinde başarılı olamadı. Ligden düşme tehlikesiyle karşı karşıya olan Crew Esports’a transfer olan Japone, takımını düşmekten kurtaramadı. Fenerbahçe’ye dönen oyuncu Ruin ve Kirei gibi isimlerle birlikte oynadı ve şampiyon oldu. Mevsimin sona ermesiyle takımdan olaylı bir şekilde ayrılan Japone bir mevsim Bursa’da oynadı. Tecrübeli oyuncunun son adresi Royal Youth oldu.

Takımıyla 7 maça çıkan Japone 6.2 KDA ile ligde en iyi KDA’ya sahip 3. destek oyuncusu.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir