League of Legends League of Legends Haberleri

SK Telecom T1 ile Nike sponsorluk anlaşması imzaladı

Dünya’nın en başarılı League of Legends takımlarından biri olan SK Telecom T1 yaptığı açıklamayla, Nike ile sponsorluk anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Anlaşma Kore Ligi (LCK) dahil olmak üzere tüm SKT takımlarını kapsar şekilde.

Konu ile ilgili konuşan T1’in CEO’su Joe Marsh, Nike ile ortaklık yapmanın, SKT’nin sadece esporda değil marka değerinin de yükselmesi için önemli bir adım attığını aynı zamanda bu ortaklığın SKT tarihinde önemli bir an olduğu belirtti. CEO, Nike ile birlikte oyuncuların potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmayı ve kariyerlerinin ömürlerini uzatmayı amaçladıklarını söyledi. Marsh, Nike her türlü elit sporcuyu destekler bu yüzden biz de takımlarımız ve hayranlarımızla, Nike ile iş birliği yapmaktan dolayı heyecan duyuyoruz dedi.

İleri Eğitim Merkezi

Nike sponsorluğun yanında, T1’in Seul’deki genel merkezine ileri eğitim tesisleri sağlayacak. Bu tesislerde oyuncuların hem fiziksel hem de zihinsel olarak geçmeleri gereken eğitim programları olacak. Bu merkezdeki çalışmalarla ilgili olarak, Nike Kore Pazarlama Direktörü Brant Hirst:

“Oyunla ilgili fiziksel zindelik ve atletizm arasındaki ilişki hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz. Bu sporcuların özel antrenman yöntemleri ile gelişmelerine yardımcı olabileceğine inandığımız gelişmiş beceri setleri var” dedi.

Nike daha önce LPL temsilcisi TJ Sports ve CS:GO’da adını sıklıkla duyduğumuz Brezilya temsilcisi Furia Esports ile çeşitli sponsorluk anlaşmaları imzalamıştı. SK Telecom T1, Nike’nin anlaştığı 3. espor organizasyonu oldu.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir