Web3 Teknolojileri Geliştiren 5 Giyim Markası

Geçtiğimiz günlerde otomotiv sektöründe Web3 teknolojileri geliştiren markalardan bu yazımızda bahsetmiştik. Dünyaca ünlü moda ve giyim markaları da gelişmeye ve.

Devamını Oku

Web3 Özellikli Nike .SWOOSH Beta Sürümü Yayımlandı!

Web3 yatırımları ve projeleri hızla devam eden dünyaca ünlü giyim markası Nike, Nike .SWOOSH beta sürümünü yayımladığını açıkladı. Nike, sanal.

Devamını Oku

SK Gaming, Nike ve 11teamsports ile anlaştı

Alman espor markası SK Gaming, spor giyim devi Nike ve online satış mağazası 11teamsports ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Takım aynı.

Devamını Oku

Vodafone Giants, Nike ile sponsorluk anlaşması imzaladı

İspanyol espor organizasyonlarından Giants, dünyaca ünlü spor firması Nike ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Devamını Oku

SK Telecom T1 ile Nike sponsorluk anlaşması imzaladı

Dünya’nın en başarılı League of Legends takımlarından biri olan SK Telecom T1 yaptığı açıklamayla, Nike ile sponsorluk anlaşması imzaladıklarını duyurdu..

Devamını Oku

FURIA Esports ile Nike bir partnerlik anlaşması yaptı.

Brezilya Espor Organizasyonu FURIA Esports, dünyaca ünlü giyim markası Nike ile çok yıllık partnerlik anlaşması imzaladıklarını duyurdu. Anlaşmanın ardından tasarlanan.

Devamını Oku

Epic Games, Fortnite için ‘Jordan’ markasıyla işbirliği içerisinde

Epic Games, Fortnite Battle Royale’e özel bir işbirliği için ikonik Jordan markasıyla bir araya gelecek. Kuşkusuz Fortnite, battle royale türünün.

Devamını Oku

Nike, LPL ile beş yıl için 144 milyon dolarlık sponsor anlaşması imzaladı

Çinli haber sitesi Lazy Bear Sports’a göre dünyanın en büyük markalarından birisi olan Nike, LPL ile beş yıllığına 144 milyon.

Devamını Oku

Nike, Uzi ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Dünyanın en büyük markalarından birisi olan Nike, Royal Never Give Up’ın yıldız nişancısı Uzi ile sponsorluk anlaşması imzaladı. 

Devamını Oku