League of Legends League of Legends Haberleri

Sneaky, tam zamanlı yayıncı oldu

7 yıldır Cloud9 forması giyen ve takımın efsanesi haline gelen Sneaky, profesyonel oyunculuğa ara verdiğini açıkladı.

Oyunculuk kariyeri dışında yaptığı cosplaylerle dikkatleri üzerine çeken ve eğlenceli kişiliği sayesinde başarılı bir yayıncılık hayatı olan 25 yaşındaki oyuncunun kariyeri çok sayıda zaferle dolu. 7 kez Worlds’e katılan ve 2 kez de LCS şampiyonluğu yaşayan Zach Scuderi’nin Cloud9’daki son sezonu pek iyi geçmedi.

Son olarak Zven’in Cloud9’a katılmasıyla takımdan ayrılan Sneaky’nin ne yapacağı merak konusuydu. Sneaky, Twitter’dan yaptığı açıklamada akıllardaki soru işaretlerini giderdi. Uzun süredir alacağı karar hakkında düşündüğünü ve artık kararını bağımsız olarak tam zamanlı yayıncılık yapma yönünde aldığını belirtti. Yayın yapmaktan keyif aldığını ve yayın yapmanın yeteneklerini gösterebilmesini, izleyicileriyle iletişim kurabilmesini ve kendi olabilmesini sağlayarak eğlenmesini sağladığının altını çizdi. Rekabetçi duygularının devam ettiği sürece profesyonel arenaya geri dönebileceğinin de sinyalini veren Cloud9 efsanesi, bunun da önce ara vermekle başlayabileceğini açıkladı. Takım arama sürecinde kendisini çok heyecanlandıracak bir teklif almadığını belirten Sneaky, Cloud9’dan kopmadığını onlara çeşitli yollarda danışmanlık yapacağını ve destek olacağını belirtti. Bu yeni macerasında herkesin desteğini beklediğini belirten oyuncu son olarak tüm eski takım arkadaşlarına ve hayranlarına teşekkür etti.

Sneaky, LCS’in şüphesiz en popüler oyuncularından biri konumunda. Yaptığı yayınlar League of Legends olsun olmasın binlerce kişi tarafından izleniyor. Şüphesiz ki yeni yayıncılık hayatında başarılarına yenilerini ekleyecektir.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir