Stomaged, Papara Supermassive'den ayrıldı League of Legends League of Legends Haberleri

Stomaged, Papara Supermassive’den ayrıldı

Papara Supermassive, Twitter’dan paylaştığı bir video ile ormancısı Furkan “Stomaged” Güngör ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Bir devrin sonu geldi. 4 yıldan uzun süren bir serüvenin son sayfaları az önce çevirildi. Papara Supermassive, kurulduğu günden beri ormanını emanet ettiği isim olan Stomaged ile yollarını ayırdığını duyurdu. Bu duyuru ile birlikte Supermassive’in orijinal kadrosundan kimse kalmamış oldu.

Geçtiğimiz mevsimi üçüncü sırada bitiren ve çeyrek finallerde fastPay Wildcats’e elenen Papara Supermassive beklentilerin altında bir mevsim geçirmişti. Organizasyonun, kadroda bazı değişikliklere gideceği birçok kişi tarafından bekleniyordu.

Papara Supermassive’in orman rolü için Koreli oyuncu KaKAO’yu düşündüğü ile ilgili iddialar da zaten bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. Stomaged ile yolları ayırmaları bu iddiaları daha da güçlendirdi.

Stomaged’in profesyonel kariyeri 2013 yılında HWA Gaming forması altında başlamıştı. League of Legends arenasına öncelikle üst koridor olarak başlayan oyuncu 2014 yılında ormana geçmişti. Always With Honor ve Ahraz Esports’tan sonra ilk takımına bu sefer ormancı olarak giden oyuncunun yolu 2016 yılında Supermassive’e düşmüştü.

Yıldızlar karması olarak kurulan ve Thaldrin, Naru, Achuu ve Dumbledoge’dan oluşan takımın ormancısı olarak görev almıştı. Yıllar geçti ve bu isimlerin her biri teker teker takımdan ayrıldı. Stomaged, takımda kalan tek orijinal üyeydi. Ta ki bugüne kadar.

Bugün itibariyle Stomaged’in Supermassive hikayesi son buldu. Öyküsünü nerede devam ettireceğini henüz hiç kimse bilmiyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

2 Comments

  • Heaventr 26 Mayıs 2020

    Oh çok şükür bir sülükten daha kurtulmuş oldu takım

  • Gökay 26 Mayıs 2020

    Kurtlar sofradan teker teker ayrıldı şimdi yeni oyuncular yeni jenerasyon. Eski yüzleri tekrar zor görürüz ama stomaged’in başka bir takımda devam etme olasılığını yüksek görüyorum, holyphoenix gibi tecrübeli ve başarılı bir oyuncu. Bir sonraki kariyeri ve yaşamında başarılar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir