Team Liquid, Doublelift'i takas etmek istiyor olabilir League of Legends League of Legends Haberleri

Team Liquid, Doublelift’i takas etmek istiyor olabilir

Bir espor muhabirinin söylediğine göre Team Liquid, yıldız nişancısı Doublelift’i takas etmek istiyor.

Team Liquid, daha önce geçirmediği kadar kötü bir sezon geçiriyor. Sezonun başında herhangi bir espor izleyicisine Team Liquid’in mevsimi dokuzuncu sırada bitireceğini söyleseydiniz muhtemelen suratınıza gülerlerdi. Oldu da gerçekten böyle bir şey yaşadıysanız şu anda gidip o kişinin suratına bu sefer siz gülebilirsiniz çünkü Team Liquid, mevsimi dokuzuncu sırada bitirdi.

Kağıt üzerinde oldukça güçlü bir kadro kurmalarına rağmen alınan bu sonuçta birkaç farklı neden etkili olmuştu tabii. Bunlardan birisi takımın ormancısı Broxah’ın, mevsim başında yaşadığı vize problemi iken diğer problem, yıldız nişancı Doublelift’in mevsim ortasında yaşadığı motivasyon eksikliğiydi.

Doublelift, mevsim boyunca sürdürdüğü kötü KDA oranı, isteksiz oyunu ile gözleri üzerine çekti. Öyle ki mevsimin bir kısmında formasını, akademi nişancısı Tactical’a bırakmak zorunda kaldı. Takımı, oyuncunun bu davranışından memnun olmamış olacak ki kendisini takas etmek gibi bir planları var gibi gözüküyor.

Burada da farklı bir durum devreye giriyor. Doublelift’in Team Liquid ile olan kontratının sona ermesine yaklaşık 6 ay kaldı. Diğer takımlar ise sadece altı aylık boyunca takımda kalma garantisi olan bir oyuncuyu takas yoluyla almak istemeyebilirler.

Haberi yapan muhabir, espor camiasında güvenilir bir isim olsa da şu ana kadar ne organizasyondan ne de Doublelift’ten bir açıklama gelmedi. Bakalım bu haber, yakın zamanda bir gerçeklik kazanacak mı?

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir