League of Legends League of Legends Haberleri

Trick, Schalke 04’e transfer oldu

Avrupa’da oynamış en iyi ormancılardan olan Trick, bölgeye geri döndü ve Schalke 04’le anlaştı.

Kariyerinde birçok başarıısı bulunan isim geçtiğimiz mevsimi hayal kırıklıklarıyla geçirdi. Team Galakticos formasıyla kabus gibi bir mevsim geçiren oyuncu mental olarak da bir hayli zorlandı. Ruvelius’un ceza alması sebebiyle zor günler geçiren takım ligi sadece 2 galibiyetle bitirdi. Trick ise sezon sonu yaklaşırken takımdan ayrıldı. Kendisine takımdaki sorunun ne olduğunu sorduğumuzda ise bize kadrodaki oyun yapabilecek birinin olmadığını belirtti.

Schalke’de geçtiğimiz günlerde Amazing takımdan ayrıldı. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Hali hazırda takımda bulunan ormancı Memento ise istikrarsız bir mevsim geçirdi. Özellikle son haftalarda çok kötü bir performans sergileyen oyuncunun gelecek mevsim ne yapacağı henüz belli değil. Memento takımda kalıp eski performansına geri dönebilirse organizasyonun ormancı derinliği bir hayli artmış olacak.

Bu transferle birlikte kadro yapısı bozulmazsa Trick, Kore’de beraber oynadığı Ignar ile yeniden birlikte oynayacak. İkilinin yakın arkadaş olduğu biliniyor. Bu da takım içi iletişim açısından çok önemli. Kurulacak iyi bir sinerjiyle birlikte ciddi başarılar gelebilir. Bu noktada koç Dylan Falco’ya da bir hayli iş düşüyor. Bakalım tecrübeli koç takımı iyi idare edip başarılı bir sezon geçirebilecek mi.

Schalke 04 cephesinden yapılan açıklamada Trick’in yüksek oyun bilgisi ve potansiyelinin altı çizildi. Bakalım 4 kez EU LCS şampiyonu olan tecrübeli ormancı yeni sezonda LEC’de nasıl bir performans sergileyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir