League of Legends League of Legends Haberleri

Trix, Galakticos’a transfer oldu

Orman rolüne geri dönen deneyimli oyuncu Trix, gelecek mevsim için yeniden Galakticos’la anlaştı.

Kış Mevsimi’nin başında oyuna bir süre ara verdiğini açıklayan Trix destek rolünde çalışmalarını sürdürüyordu. Herhangi bir takımla anlaşmayan oyuncu antrenmanlarına evinden devam etti. Kış Mevsimi’nde işler Galakticos adına kötü gidince orman rolüne geri dönen oyuncu Trick’le yolların ayrılmasının ardından kısa bir süre Galakticos forması giydi. Daha önce orman rolü için gelecek tekliflere açık olduğunu duyuran Trix gelecek sezon için yeniden Galakticos’la anlaştı.

Yerli oyuncular arasında en tecrübelilerden biri olan Trix uzun yıllardır profesyonel arenada mücadele ediyor. HWA’da oynarken agresif orman rotalarıyla kendini kanıtlayan oyuncu burada takımın kaptanlığını da yaptı. Tecrübeli isim geçtiğimiz mevsim destek rolünde çalışmalarını sürdürürken Galakticos tarafından gelen teklifi değerlendirip kısa bir süre takımda ormancı olarak bulundu.

Ligin bir diğer ekiplerinden Doğuş Üniversitesi Aurora’nın ormancı sorunu yaşaması takım adına sezon genelinde önemli bir sorun oldu. Aurora bu sorunu çözmek adına Trix’i transfer ederek sezon sonuna kadar tecrübeli oyuncuyla mücadele etti. Ormancı hem Galakticos hem de Doğuş Üniversitesi Aurora formalarıyla başarılı performanslar sergiledi.

Galakticos dün Twitter üstünden yaptığı açıklamada orta koridora Alman asıllı Türk oyuncu xKenzuke’yi transfer ettiğini duyurmuştu. xKenzuke hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ruvelius’un da takımda kalmasıyla kadrodaki 3 yerli belli oldu. Takımın üst koridor ve destek pozisyonlarına yabancı alması bekleniyor. Bakalım gelecek mevsim nasıl bir Galakticos izleyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir