League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL Yaz Mevsimi fikstürü açıklandı

VFŞL Yaz Mevsimi fikstürü resmi olarak açıklandı, ilk maç son finalistler 1907 Fenerbahçe ve Bahçeşehir SuperMassive arasında oynanacak.

VFŞL Yaz Mevsimi’nin başlamasına sayılı günler kala bütün detaylar açıklanıyor. Geçtiğimiz günlerde takımların kadrolarının açıklanmasının ardından bugün yapılan açıklamada yayın ekibi de duyuruldu. Yayın ekibini buradan öğrenebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde LCS ve LPL fikstürleri açıklanmıştı. Lolespor üstünden yapılan duyuruyla birlikte VFŞL Yaz Mevsimi fikstürü de açığa çıktı. Mevsimin ilk mücadelesi son finalistler 1907 Fenerbahçe ve Bahçeşehir SuperMassive arasında oynanacak.

Mevsimin ikinci mücadelesi Beşiktaş Esports ve Bursaspor Esports arasında oynanacak. Bir sonraki maçta Vadi’ye inecek takımlar ise Dark Passage ve Galakticos olacak. Bu maçların ardından ilk günün son iki mücadelesinde Galatasaray Espor ve Istanbul WildCats karşı karşıya gelirken son olarak Doğuş Üniversitesi Aurora ve Royal Youth kozlarını paylaşacak. Fikstürün tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Lig formatı geçtiğimiz mevsimle aynı şekilde işleyecek. Mücadeleler Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak. Ligin 3. haftasında ise mücadeleler Cuma günü başlayacak.

Kıyasıya mücadelenin beklendiği VFŞL Yaz Mevsimi’nde takımlar bir hayli iddialı kadrolar kurdu. Geçtiğimiz mevsim beklenen performansı veremeyen ekipler, Yaz Mevsimi için kurdukları kadrolarla taraftarın gönlünü kazanmayı başardı. Yaz Mevsimi’nde rekabetin geçtiğimiz mevsime kıyasla daha fazla olması bekleniyor. Istanbul WildCats ve Bahçeşehir SuperMassive kadrolarını bozmazken geri kalan 8 takımın da transferler yapması ligimiz için yepyeni bir sayfa açıldığı anlamına geliyor.

Bakalım Yaz Mevsimi şampiyonu hangi takım olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir