League of Legends League of Legends Haberleri

Wendelbo, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Geçtiğimiz günlerde 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrılan Danimarkalı destek Wendelbo, tekliflere açık olduğunu duyurdu.

2020 sezonuna HiRit, Mojito, Blue, Luger ve Wendelbo beşlisiyle başlayan 1907 Fenerbahçe Espor mağlubiyet görmedi. Ardından nişancı değişikliğine gidildi ve Luger akademiye geçerken Neos as takıma yükseldi. Neos’la birlikte 4 maça çıkıldı ve 2 galibiyet 2 mağlubiyet geldi. Bunun üstüne kadroda değişikliğe gitme kararı alan FB, HolyPhoenix ve Farfetch’i transfer ettikten sonra Wendelbo ile yolları ayırdı. Bunun üstüne Danimarkalı destek tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Türkiye’ye 3. kez gelen Wendelbo daha önce Crew eSports ve Team Aurora formaları giymişti. Bu süreçte 1 KMF, 1 Kış Mevsimi Çeyrek Finali ve 1 Yaz Mevsimi Yarı Finali gördü. Oyun içinde verdiği kararlarla oynadığı takımların başarısına büyük katkı sağladı.

Wendelbo’nun takımdan ayrılışına dair detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Destek daha önce Avrupa’daki birçok takımda forma giydi. Farklı ülkeler ve farklı liglerde mücadele ettikten sonra önemli tecrübeler edindi. Şu lige uzak veya şu ligde tutunamaz denilecek her yerde zaten forma giydi.

Takımda koç Smeagol ve destek Wendelbo ile yollar ayrıldıktan sonra koç pozisyonuna Craft1x, desteğe ise Farfetch geldi. Alt koridorda HolyPhoenix ve Farfetch yeniden bir araya geldi ve ekip bu kadroyla çıktığı ilk iki maçı kazanmayı bildi. Takım tekliflerine açık olduğunu duyuran Danimarkalı destek ise Avrupa yerel liglerindeki takımları hedefliyor. Bu sezon kendisini EU Masters turnuvasında izleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir