League of Legends

Yeni şampiyon Ornn’dan ilk fragman yayınlandı

Kayn’ın duyurulmasından kısa bir süre sonra Riot Games, bir sonraki şampiyon olan Ornn’u yayınladığı bir şiir ile açıkladı. Daha önce de açıkladığımız üzere şampiyon Vanguard sınıfından bir tank olacak.

Son zamanlarda çok daha sık bir şekilde yeni şampiyon yayınlayan Riot Games, bu konudaki hızını kesmiyor. Bugün ortaya çıkan bir videoya göre yeni şampiyonun ismi Ornn olacak. Birkaç hafta önce geliştirici bloğunda bir açıklama yapan ve yeni gelecek şampiyonun özellikleri hakkında ipuçları veren şirket, karakterin bir Freljord bölgesinden bir tank olacağını söylemişti. Ornn’un lakabı ise Dağ Demircisi olacak. Dağın altında yaşayan ve silah yapan karakterin Braum’un kalkanını da yaptığı teorileri ortaya atıldı.

Henüz Riot Games’ten herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat paylaşılan şiire göre şampiyonun dağın altında yaşadığı hemen hemen kesin. Haziran ayında paylaşılan Vanguard yol haritasına baktığımızda da yukarıda da belirttiğimiz gibi Riot Games tank şampiyonlarını daha anlamlı karakterler yapmayı amaçlıyor. Bu bağlamda da ilk yeni şampiyon Ornn olacak. Destek olacağı konuşulan şampiyonun nasıl görüneceği de belirsiz.

Son olarak 7.14 yamasında Kayn yayınlanmıştı. Ondan önce de Xayah ve Rakan ikilisi duyurulmuştu. Bu kadar kısa bir süre sonra açıklanan yeni şampiyonun 7.17 ya da 7.18 yamasında oyuna gelmesi bekleniyor. Yeni yamaların iki hafta ara ile geldiğini göz önüne alırsak bu, Ornn’u 1-1.5 ay sonra oynama fırsatı bulabileceğimiz anlamına geliyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.