mix

Anthrax, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Geçtiğimiz mevsimi Beşiktaş Esports formasıyla tamamlayan destek Anthrax, gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Mevsim başında yapılan güç sıralamalarında ligi son sıralarda bitireceği düşünülen Beşiktaş Esports gayet iyi bir performans ortaya koydu. Üst koridor Mayhem’in ekstra oyunu, Koearn Kid’in kilit hamleleri HolyPhoenix’in tecrübesiyle play-off’lara kalan ekip birçoğunu şaşırttı. Takımın bu başarısının altında yatan en önemli etkenlerden biri de destek Anthrax oldu. Belçikalı destek Holy ile yakaladığı uyumla birlikte bireysel olarak iyi bir performans sergiledi. Anthrax, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek mevsim için yapılacak teklifleri değerlendirebileceğini açıkladı.

Avrupa’nın yerl liglerinde forma giyen Anthrax daha önce Yükselme Ligi’nde de forma giydi. ASUS Rogue Army, Movistar Riders, Ad Hoc Gaming ve Euronics Gaming gibi bölgelerinin önde gelen ekiplerinde forma giyen destek oyuncusu uluslararası turnuvalara katılım sağlayamadı. Belçikalı destek geçtiğimiz mevsim Koearn Kid ve HolyPhoenix ile birlikte kadronun değişilmez oyuncusu oldu.

Normal sezonda 8 farklı şampiyon tercihinde bulunan oyuncu 4 kez Yuumi oynadı ancak bu mücadelelerin 3’ünü kaybetti. Anthrax, Lux ve Rakan oynadığı 6 maçta ise mağlubiyet görmedi. Deneyimli destek Rakan ile 2.6 KDA yakaladı. Lux ile 3 maç çıkan Anthrax bu mücadelelerin hiçbirinde ölmedi. Oyuncunun KDA’ları sırasıyla: 2/0/14, 1/0/14 ve 0/0/11.

Anthrax’ın ligimizde kalıp kalmayacağı belli değil ancak LEC veya LCS gibi büyük liglere gitmesi beklenmiyor. Bakalım Belçikalı desteğin sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir