mix Oyun

Diablo 4 Ön Yükleme Tarihleri ve Saatleri, İndirme Boyutu

Diablo 4’ün başlatmada indirmek için beklemek zorunda kalmadan oyuna hemen atlamayı kolaylaştırmak amacıyla, Blizzard oyunculara oyunu önceden yükleyebilme imkanı sağladı. Bu herkes için faydalıdır, ancak özellikle yavaş internet bağlantısına sahip oyuncular için yardımcı olur.

Diablo 4’ün resmi ön yüklemesi şu anda aktiftir ve 30 Mayıs saat 16:00 PT / 31 Mayıs saat 01:00 Türkiye saatine başlamıştır. Platform fark etmeksizin, Diablo 4’ü ön sipariş ettiyseniz şimdi indirebilirsiniz. Bu, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC, PS5 ve PS4’i içerir. Ön yükleme yapmak için, Diablo 4’ün herhangi bir sürümünü yayınlanmadan önce satın almanız gerekmektedir.

Akılda tutulması gereken önemli bir nokta, Diablo 4’ün erken erişimde 1 Haziran’da piyasaya sürüldüğü zaman, Blizzard’ın oyun için birinci gün yaması da yayınlayacağını duyurmasıdır. Erken erişim başlamadan önce oyunu ön yüklerseniz, global yayın gününde yama indirmek için beklemek zorunda kalmamak için otomatik güncellemeleri açık hale getirin veya oyunu el ile güncellemeniz gerektiğini unutmayın.

Bu rehber, Diablo 4’ün ön yüklemesiyle ilgili ayrıntıları açıklar, ön yükleme sürecini ne zaman başlatabileceğinizi ve indirme boyutunu içerir.

Diablo 4 Ön Yükleme Tarihleri ve Saatleri

Diablo 4 hayranları oyunu ön yükleyebilecekler. (Kaynak: Blizzard)

Güncelleme: Diablo 4 ön yükleme tarihi ve saati, tüm platformlar için 30 Mayıs 2023 saat 16:00 PDT olarak doğrulandı.

Diablo 4’ün İndirme Boyutu

Diablo 4’ü indirip, tüm bu heyecanın neyle ilgili olduğunu görmek mi istiyorsunuz? Aşağıdaki adımları takip ederek oynadığınız platforma göre harekete geçebilirsiniz.

Windows PC

  • Battle.net istemcisini başlatın. Eğer yüklü değilse buradan indirebilirsiniz. Sonraki adımda, Favoriler bölümünde + simgesini seçin. Seçenekler arasından Diablo IV’ü seçin. Sonraki adımda, Favorilerinizdeki Diablo IV simgesini seçerek oyun sayfasını açın. Oyunu indirmek ve kurmak için İndir düğmesini seçin. Son olarak, yükleme tamamlandığında Oyna seçeneğini seçerek Diablo 4’ü oynayın.

Xbox

  • İlk olarak, Xbox Mağazası’nı başlatın. Arama çubuğunda “Diablo IV” girişini arayın. Sonraki adımda, İndir’i seçin. Son olarak, yükleme tamamlandığında Oyna seçeneğini seçin.

PlayStation

  • İlk olarak, PlayStation Store’u başlatın. Arama çubuğunda “Diablo IV” girişini arayın. Sonraki adımda, İndir’i seçin. Son olarak, yükleme tamamlandığında Oyna seçeneğini seçin.

Eğer PC’de oynuyorsanız, bir SSD’ye oyunu kurmanızı öneririz. Böyle yaparak yükleme sürelerinizi önemli ölçüde kısaltabilir ve deneyiminizi çok daha akıcı hale getirebilirsiniz.

Diablo 4 Sunucu Slam indirme boyutu yaklaşık olarak 74 GB idi. (Kaynak: Blizzard)

Güncelleme: Yazıldığı tarih itibariyle, Diablo 4’ün ön yükleme için tam dosya/indirme boyutu henüz açıklanmamıştır.

Blizzard, Xbox ve PlayStation sistemlerindeki Diablo 4 indirme boyutlarını belirtmese de, resmi Diablo 4 PC sistem gereksinimleri en azından PC için oyunu yüklemek ve oynamak için 90GB boş alan gerektireceğini doğruluyor. Muhtemelen konsol sürümleri için de yaklaşık bu miktarda depolama alanına ihtiyacınız olacak, ancak her bir konsol için gereken kesin miktar biraz daha düşük veya yüksek olabilir.

Diablo 4 ön yükleme sürecinin başlamasını beklerken, neden oyunun hikayesi üzerine odaklanan geliştiricilerin en yeni videosunu izlemiyorsunuz?

İşte size Diablo 4 tarih spekülasyonları ve beklenen indirme boyutu. Böylece mümkün olan en kısa sürede Sanctuary’ye atlayabilirsiniz. Kesin tarihler ve saatler mevcut olduğunda bu makaleyi güncellemeye çalışacağız.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir