FRC mix

FRC Takımı; Team 9077 “The Crown” Sponsor Bulamadığı İçin Houstan’a Gidemiyor!

Bosphorus Regional Şampiyonu Team 9077 “The Crown” Sponsor Bulamadığı İçin Houstan’a Gidemiyor!

İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nin FRC takımı olan The Crown; FRC takım kodları 9077. Rookie bir FRC takımı. Rookie yıllarında katıldıkları ilk turnuva olan Bosphorus Regional’da Şampiyon olarak Houstan, Amerika’da yapılacak olan FRC Dünya Şampiyonasına katılma hakkı kazandı. Ancak seyahat ve konaklama masraflarımızı karşılayacak sponsorlara ihtiyaçları olduklarını duyurdular. Yeni kurulan bir takımda bu görebildiğimiz bir durum fakat onlar yeni kurulan bir takım için üstün bir başarı yakalayarak 19 Nisan’da başlayacak olan Dünya Şampiyonası’na bilet kazandılar!

Takım, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla “Seyahat ve konaklama masraflarımızı karşılayacak sponsorlara ihtiyacımız var. Süremiz çok az. Bu yolculuğumuz için desteğinize ihtiyacımız var!” diyerek Houstan’a gitme konsunda maddi açıdan tehlikede olduğunu duyurdu.

Takım Olarak Durumu Kendileri Anlattıkları Yazı:

İstanbul Atatürk Fen Lisesi FRC takımı The Crown, ilk FRC yarışmamızdan şampiyon olmayı başardık ve Amerika’daki finallere katılma hakkı kazandık.Ancak seyahat ve konaklama masraflarımızı karşılayacak sponsorlara ihtiyacımız var. Süremiz çok az. Bu yolculuğumuz için desteğinize ihtiyacımız var! AMERİKA’DAKİ FİNALLERE KATILABİLMEK İÇİN SPONSOR ARIYORUZ!!! İstanbul Atatürk Fen Lisesi FRC takımı The Crown olarak 24-26 Mart tarihleri arasında ilk kez katıldığımız yarışmadan şampiyon olarak ayrılarak 18-24 Nisan’da Amerika’daki finallere katılma şansı yakaladık. Fakat gidebilmek için seyahat ve konaklama masraflarımızı karşılayacak sponsorlara ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olabilecek kişiler bulmayı umuyoruz. Bu yolcuğumuzda bize destek olarak bilime katkı sağlamanızı temenni ederiz.

Konu Hakkında 9077 The Crown’un Takım Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Paylaşım:

FRC Dünya Şampiyonası, İngilizce adıyla 2023 FIRST® Championship’in bu yılkı takvimine göre turnuva resmi olarak 20 Nisan’da başlayacak olsada takımların yoklama için 18 Nisan‘da Houstan’da olması gerekiyor. Oraya varmak, rezervasyon, otele yerleşmek gibi şeyleride sayarsanız takımın yardım edebilecek sponsoru en kısa sürede bulması gerekiyor.

Yer verilen paylaşımlar 31 Mart’ta yapılsada takımın sponsorda halen sıkıntıda olduğunu takımın üyelerinin bugün (3 Nisan 2023) tarihinde farklı hesaplardan halen paylaşımlar yapmasıyla görüyoruz.

FRC Team 9077 The Crown
FRC Team 9077 The Crown Bosphorus Regional Şampiyonluğu

Takımın İletişim Bilgileri:

Instagram:  @9077thecrown

Twitter: 9077thecrown

E-Posta: [email protected]

Takım üyeleri kendi telefon numaralarınıda paylaşmış bulunuyor fakat güvenlik açısından onlara yer vermiyoruz. Yardım için kendilerine sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.

Umarız ki Team 9077 The Crown sponsorlarını en kısa sürede bulur ve Houstan’da yer alabilirler. Yardım edebilecek güçteyseniz kendilerine ulaşmanızı temenni ediyoruz.

Durumu Anlamanız İçin Şampiyon Oldukları Turnuva Ve FIRST’ün Ne Olduğu Hakkındaki Yazımız: FRC – 2023 CHARGED UP Bosphorus Regional Sonuçları!

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

1 Comment

  • 9077 Takımı'nın Yazılımcısı ve Şoförü 19 Mayıs 2023

    Gidemedik : (

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir