Oyun

Path of Exile 2 duyuruldu!

Hack and Slash türünün en büyük temsilcilerinden biri olan Path of Exile, 2. oyunu ile birlikte sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni Zelanda’da yapılan ExileCon’da duyurulan Path of Exile 2, birçok yenilik barındırıyor.

Duyuru videosu:

Grinding Gear Games tarafından geliştirilen Path of Exile, ilk olarak 2013 yılında piyasaya çıkmıştı. 2012 yılında çıkan, Hack and Slash türünün en güçlü serisi sayılan Diablo serisinin üçüncü oyununa rakip Path of Exile, çıkışını F2P(Ücretsiz) olarak  gerçekleştirerek bütün oyuncuların dikkatini çekmişti.

Diğer F2P oyunların aksine POE, oyun içeriğini sürekli güncellemiş ve oyuncularına yeni içerikle sunmayı başardı. Grinding Gear Games, ikinci oyunla birlikte de bu evreni daha da genişletme amacında. İkinci oyun dediysek de sizlere güzel bir haberimiz var. İlk oyundaki bütün karakter gelişimleriniz, aynı şekilde ikinci oyuna aktarılacak.

Şirketin kurucusu Chris Wilson, stüdyo olarak oyuncu topluluklarını ayırmak istemediklerini ve bu yüzden Path of Exile’da bulunan bütün gelişmelerin ve içeriklerin aynı şekilde Path of Exile 2’de de bulunacağını açıkladı. Tabii bunların yanı sıra, ikinci oyun yeni yetenek sistemi, yeni sınıflar ve motor güçlendirmelerini de beraberinde getirecek.

Yapılan duyuruya göre Path of Exile 2, 19 yeni hüküm sınıfı bulunduracak, oyundaki bütün zırhlar ve silahlar yenilenecek, yetenek sistemi de yeniliklerle beraber oyunda bulunacak. Oyunun beta sürecinin en erken 2020 sonlarında başlayacağı açıklandı.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.