PUBG PUBG Haberleri

1 milyon dolarlık PUBG Yardım Etkinliği’ne Ninja ve Shroud da katılacak

Gelecek hafta düzenlenecek olan PUBG Invitational 2018 kapsamında oynanacak olan yardım maçında mücadele edecek ünlüler arasında Ninja ve Shroud da olacak.

Berlin’de oynanacak olan turnuvanın 2 milyon dolarlık bir ödül havuzu var. 4 gün sürecek olan etkinliğin ortasında oynanması beklenen yardım maçının ödül havuzu da 1 milyon dolar. Erangel’de dört “squad” maçı oynanacak, 40 yayıncı ve 40 profesyonel oyuncunun yer alacağı karşılaşmada bulunacak isimlerin bazıları şu şekide; Sacriel, JoshOG, Moondye, LeFloid, Rubiu5, Mixi, FPS_Shaka ve VLDL.

Birinci takım 600.000$, ikinci 300.000$ ve üçüncü ise 100.000$ ödül kazanacak. Kazanılan paranın tamamı birincinin seçtiği bir yardım kurumuna bağışlanacak.

Turnuvadan bahsetmek gerekirse, 4 gün sürecek olan etkinlikte yüzlerce takımlık elemelerden gelmiş olan 20 ekip mücadele edecek. Türkiye’yi Oyun Hizmetleri’nin temsil edeceği organizasyonda dünyanın her tarafından takımlar mevcut. Bu etkinlik PUBG’nin düzenleyeceği ilk Major espor turnuvası olacak. Bu yüzden değeri görünenden daha büyük diyebiliriz.

27 Temmuz’da oynanacak yardım maçı, turnuvanın yer alacağı Mercedes-Benz Arena’da gerçekleştirilecek ve bilet alıp turnuvayı izlemeye gelen izleyiciler ekstra bir tutar ödemeden yardım maçını da izleyebilecek.

1 Comment

  • Engin 23 Temmuz 2018

    Ülkemizden Mithrain ve Wtcnn da yardın etkinliğinde ESl elemelerinden gelen eşleriyle boy gösterecekler. Bari bir yerlerini sıkıp 1. olsalar da ülkemizden bir yardım kuruluşuna gitse tüm para.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir