Söylenti: Ninja ve Shroud, Facebook Gaming’ten gelen yüklü teklifi reddetti

Söylentiye göre Mixer’in Facebook Gaming’e taşınma kararının ardından platformun büyük yüzleri Ninja ve Shroud Facebook Gaming’e geçmeyi reddetti. Söylenilene göre.

Devamını Oku

Canlı yayın platformu Mixer, Facebook Gaming ile birleşecek

Microsoft’un sahip olduğu canlı yayın platformu Mixer kapanıyor. Sitedeki yayıncılar Facebook Gaming’e geçecek. Microsoft’un 2017’de yeniden yapılandırdığı canlı yayın platformu.

Devamını Oku

Valorant bir haftada 100 milyon saat izlenmeyi aştı

Riot Games’in yaz ayında piyasaya sürmeyi planladığı FPS oyunu Valorant, Twitch’te toplam 100 milyon saatten fazla izlenme ile rekor kırdı.

Devamını Oku

100 Thieves VALORANT turnuvasının galibi Team Shroud oldu

Amerika kuruluşlu espor organizasyonunun düzenlediği 100 Thieves Invitational VALORANT turnuvasının galibi Team Shroud oldu.

Devamını Oku

Dr Disrespect, Twitch ile uzun süreli anlaşma imzaladı

Yayın dünyasının eğlendiren isimlerinden Dr Disrespect, Twitch’e özel çok yıllı anlaşma imzaladı. Yayıncı bu anlaşmayı perşembe günü Twitter hesabı üzerinden.

Devamını Oku

Shroud, Mixer’da bir milyon takipçiye ulaşan ikinci yayıncı oldu

İnternet aleminin yıldız yayıncılarından Michael “shroud” Grzesiek, Mixer’da bir milyon takipçiye ulaşan ikinci isim oldu. Ünlü yayıncı yeni geçtiği platformda.

Devamını Oku

SmithZz, profesyonel oyunculuk kariyerini noktaladı

Fransız Counter Strike dünyasının önemli isimlerinden olan Edouard “SmithZz” Dubourdeaux, profesyonel oyunculuk kariyerine son verdiğini açıkladı. Bundan sonrasında yayıncı olarak.

Devamını Oku

The Game Awards 2019’da ödüller sahiplerini buldu!

The Game Awards, oyun dünyasının Oscar’ı sayılan, her sene düzenlenen ve çeşitli kategorilerde oyunların, oyuncuların, stüdyoların vb. ödül kazandığı bir.

Devamını Oku

Mixer yayıncısı Shroud ABD’de izleyicilerinin %85’ini kaybetti

Geçtiğimiz Ekim ayının sonunda Shroud, Twitch’ten ayrılarak Microsoft’un yayın platformu Mixer ile çok yıllı bir sözleşme imzalamıştı.

Devamını Oku

Shroud: ‘Wattson, Apex Legends’ın metasını değiştirecek’

Dünyaca ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael ‘shroud’ Grzesiek, Apex Legends’ın çıkacak yeni karakteri Wattson hakkında konuştu..

Devamını Oku

Shroud, Battalion 1944 hakkında yeni açıklamalarda bulundu

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael “shroud” Grzesiek, Battalion 1944 hakkında yeni açıklamalarda bulundu. ‘Battalion 1944, Call.

Devamını Oku

Shroud: ‘Battalion 1944 şu an en iyi FPS oyunu’

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael ‘shroud’ Grzesiek‘e göre, Battalion 1944 şu an en iyi FPS oyunu..

Devamını Oku

Shroud, Apex’in nasıl ‘uygun bir espor’ olabileceğini anlatıyor

Kanadalı yayıncı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Shroud, Twitch üzerinden yaptığı yayın sırasında, Respawn‘ın Apex Legends‘ı nasıl ‘uygun bir espor‘.

Devamını Oku

Shroud: “Gaben’e 100 bin dolardan fazla para verdim”

Eski profesyonel CS:GO oyuncusu shroud, Twitch üzerinden yaptığı yayın sırasında Gaben’e 100 bin dolardan fazla para verdiğini söyledi. Kanadalı ünlü.

Devamını Oku

Shroud: “Apex Legends’ı Fortnite ile kıyaslamak adil değil”

Ünlü yayıncı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Shroud, Apex Legends’ın Fortnite ile kıyaslanmasını adil bulmadığını söyledi. Apex Legends, 4 Şubat.

Devamını Oku

Shroud, Fortnite World Cup hakkında konuştu

Kanadalı ünlü Twitch yayıncısı ve profesyonel eski CS:GO oyuncusu Shroud, Fortnite World Cup hakkında konuştu. Cloud9‘da oynarken CS:GO’yu bırakıp tam zamanlı.

Devamını Oku