PUBG

FaZe Clan, PUBG kadrosu için tecrübeli Gustav ile anlaştı

FaZe Clan, PUBG kadrosu için tecrübeli Gustav ile anlaştı
FaZe Clan

Dünyanın ileri gelen organizasyonlarından olan FaZe Clan, PUBG kadrosunu güçlendirmek için Danimarkalı oyuncu Gustav ile anlaştı. FaZe Clan, transferi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Gustav, kariyerine 2017 yılında Whitekids takımında başlamıştı. Team Dignitas ve TSM gibi önemli takımlarda da oynama şansı bulan oyuncu, TSM kariyeri boyunca turnuvalardan toplam 150 bin dolardan fazla para kazandı. FaZe Clan’da da geçici süreliğine forma giyen oyuncu burada StarSeries & i-League PUBG Season 2’ye yeni takımının bünyesinde katılmış ve dördüncülüğü elde etmişti. Geçtiğimiz günlerde TSM’den ayrıldığını açıklayan tecrübeli oyuncu, uzun bir aranın ardından tekrar FaZe Clan çatısı altında oynayacak.

FaZe Clan’da mxey’in yerini alan Gustav takımda Starter pozisyonunda görev alacak. Böylelikle takım takımın dörtlüsü şu şekilde oldu:

  • David Tillberg “Fuzzface” PERSSON
  • Ivan “ubah” KAPUSTİN
  • Ludwig “Aitzy” JAHNSEN
  • Gustav “Gustav” BLOND

FaZe Clan’ın PUBG takımı daha önce, GLL Grand Slam: PUBG Classic, OGA PUBG PIT Invitational S2 , DreamHack Austin 2018 ve StarSeries i-League Season 1 gibi önemli turnuvalarda birinci olmuştu. Bunun yanında sayısız başarısı bulunan ekip, bu sene PUBG Global Series Berlin için de hazır olmak istiyor.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.