PUBG

Iroh vurdu, WTSG GLL Sezon 4 şampiyonu oldu

DananaaTwitch

Temsilcimiz Ömer Iroh” Çakıldeveli’nin formasını giydiği Welcome to South Georgo PUBG GLL Sezon 4 şampiyonu oldu.

Dünya’nın en ünlü takımları arasından zafere ulaşan WTSG, 65 bin dolarlık ödülün sahibi oldu. 18 maç üzerinden oynanan final aşaması 3 günde tamamlandı. 16 takımın katılmaya hak kazandığı turnuvada öldürme skoru ve takım sıralaması birlikte hesaplanarak şampiyon belirlendi.

WTSG’de, vard aldığı 27 öldürme skoru ile liderliği üstlenirken,MiracU 22,temsilcimiz Iroh 21, Xiong 20 skor aldı. Turnuvanın ilk gününden son gününe liderliği hiç bırakmayan ekip bu şampiyonlukla birlikte en büyük başarısını kazanmış oldu. Team Liquid ve Omaken Sports’un önünde 154 puanla şampiyon olan Welcome to South Georgo ilk şampiyonluğuna ulaştı. İkinci Omaken Sports 129 puan elde ederken, turnuvanın favorilerinden Team Liquid 128 puanda kaldı.

Ömer ‘Iroh’ Çakıldeveli Ocak ayında Welcome to South Georgo anlaştığını açıklamıştı. Onun öncesinde Ağustos 2019’da Amerika’nın en tanınmış organizasyonlarından olan TSM’e transfer olan Iroh, kendini turnuvalarda öne çıkarabilmiş ve önemli başarılar elde etmişti. Turnuvanın üçüncü aşamasını 3. bitirerek 55 bin dolar kazanan Iroh’lu TSM, son olarak PUBG’nin düzenlediği Dünya Şampiyonası’nda 32 takım arasından 7. olmayı başarmıştı. Espor kariyerine Team Ready’de başlayan oyuncu, daha sonra  tüm dünyaya adını duyuracağı Digital Athletics’e transfer oldu. Burdaki başarılarıyla Team Solo Mid’in dikkatini çeken Iroh son olarak TSM forması giydi.

5mid ekibi olarak Ömer ‘Iroh’ Çakıldeveli’yi tebrik ediyoruz. Önümüzdeki turnuvalarda başarılar.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.