Valorant Qutionerx VALORANT Esports Oyun

VALORANT Emea Türk Gününde Yaprak Döktü Bir Yanımız Bir Yanımız Bahar Bahçe

BBL ESPORTS VALORANT EMEA SAHNESİNDE FIRTINALAR ESTİRDİ

VALORANT Champions Tour 2024: EMEA Stage 1 Üçüncü Haftasında 18 Nisan perşembe günü tam bir Türk Günü oldu. Günün ilk maçında temsilcimiz BBL Esports, EMEA Kickoff ikincisi İspanyol ekibi Team Heretics ile karşılaştı. Split ve Sunset haritalarında kozlarını paylaşan iki ekipten temsilcimiz BBL Esports, haritalara kötü başlasa da devamında rakibine büyük bir üstünlük kurarak maçı 2-0 kazanmayı başardı ve üst üste 2. galibiyetini alarak grubunda liderlik koltuğuna oturdu.

Önümüzdeki hafta Ukrayna organizasyonu olan Natus Vincere ile karşılacak olan BBL Esports bu maçı da kazanırsa playoff yolunda çok büyük bir avantaj elde etmiş olacak. Temsilcimize playoff yolunda başarılar dileriz.

VALORANT PAURA

FUT ESPORTS VALORANT EMEA SAHNESİNDE İLK MAĞLUBİYETİNİ ALDI

Günün ikinci maçında ise bir diğer temsilcimiz FUT Esports Fransız ekibi Team Vitality ile karşı karşıya geldi. Kendi seçtiği Ascent haritasını rahat bir şekilde kazanan temsilcimiz, rakibinin seçtiği Icebox haritasında ise ikinci yarıda rakibine diş geçiremedi ve seride durum 1-1’e gelmiş oldu. Karar haritası olan Sunset’te ise Team Vitality temsilcimizi mağlup etti ve maçı 2-1 kazanmış oldu. Böylece temsilcimiz FUT Esports ligdeki ilk mağlubiyetini almış oldu.

Önümüzdeki hafta, geçen sene neredeyse bütün turnuvaları silip süpürmüş olan Fnatic ekibi ile karşılaşacak olan temsilcimiz o maçı kazanarak bu hafta almış olduğu sürpriz yenilgiyi unutturmak ve playoff yolunda yerini biraz daha sağlama almak istiyor. Playoff yolunda temsilcimiz FUT Esports’a da başarılar dileriz.

VALORANT FUT

Temsilcilerimizin ve diğer takımların bütün istatistikleri ve takvimine buradan ulaşabilirsiniz. Oyun ve teknoloji dünyası ile ilgili en güncel haberleri almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir