VALORANT

BBL Esports, Berke “Vlad” Kantürk İle Yollarının Ayrıldığını Açıkladı

VALORANT Partner takımlar arasında yer alan temsilcimiz BBL Esports, takımın Head Coach’u Berke “Vlad” Kantürk ile yollarını ayırdı.

BBL Esports Head Coach’u İle Yollarını Ayırdı

BBL attığı Tweet ile Head Coach Vlad ile yollarını ayırma kararı aldığını açıkladı. Kararın karşılıklı anlaşılarak alındığını belirten Tweet, yine de espor topluluğu tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Çoğu espor takipçisini şaşırtan duyuru Tweet’ini aşağıda görebilirsiniz.

Vlad bu ayrılıktan sonra paylaştığı Tweet birlikte şunları yazdı:

“Göreve geldiğim andan itibaren tek isteğim başarılarla dolu bir hikaye yazmaktı, bunun tam tersi bir görüntü verdiğimiz için kendi adıma BBL’e gönül vermiş herkesten özür dilerim.”

BBL Esports‘un yaptığı diğer bir açıklamada. Takımda yardımcı koçluk görevini üstlenen Arda “Epic” Yıldız‘ın Head Coach olarak göreve getirildi. Yedek kadrosunda bulunan Hüseyin “aimDLL” Kabişteke‘nin 6. oyuncu olarak dahil olmak için Berlin‘e ulaştığını paylaştı.

Elimizdeki bilgilere göre aktif VALORANT kadrosu:

BBL Esports’un hazırlıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek için; BBL Esports’un Kurucuları, beIN SPORTS’a Konuk Oldu!

Berke “Vlad” Kantürk Kimdir?

BerkeVladKantürk, Türkiye’deki VALORANT espor ekosisteminin başlamasıyla birlikte bu alanda tanınmış bir isim haline gelmiştir. VCT 2021‘in sunucu kadrosunda yer alarak VALORANT’ın en önemli turnuvalarının sunumunu gerçekleştirmiştir. 2021 yılının sonunda ise kariyerinde bir değişikliğe gitmiş ve Eylül ayında BBL Esports’un Head Coach‘u olarak takıma katılmıştır. Aynı duyuruda sunucu olarak tanınan ÖzgürRootAlagül‘ün de takıma genel menajer olarak katıldığı açıklanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir