Fenerbahçe Espor mix VALORANT

Fenerbahçe Espor VALORANT kadrosu belli oldu

Fenerbahçe Espor VALORANT kadrosu belli oldu. Sarı lacivertli ekip bu sene, Mykoz, Best, ip0TT, Padişah ve 4wood beşlisiyle mücadele edecek.

VALORANT’ta kurdukları akademi yapısıyla büyük sürprizlere imza atan, elemelerden çıkmasına pek şans verilmemesine rağmen ligde olmayı ve yarı finale kadar yükselmeyi başaran Fenerbahçe Espor’da geçtiğimiz aylarda ayrılıklar dikkat çekmişti. League of Legends’ın son finalistlerinden Fenerbahçe Espor ilk olarak LoL’den çekildiğini açıklamış, ardından genel menajer Emre Aksoy ile yolların ayrıldığı duyurulmuştu. Fenerbahçe sadece LoL’den ayrılmakla kalmayıp diğer oyunlarda da kan kaybetmeye devam etmiş, VALORANT’ta bu yapının mimarlarından takım menajeri Eren Gül, BBL Esports’a, takımın koçlarından Arda Yıldız ise If Parla Espor takımına geçmişti.
Takımın genç superstarları Burzzy ve Elite de takımdan ayrılınca Fenerbahçe Espor VALORANT’tan da mı çıkıyor soruları sorulmaya başlanmıştı.

Kadro Kilit Öncesi Tryout

Fenerbahçe Espor, takımın geçtiğimiz sene de koçlarından biri olan Ümit Boz eşliğinde geçtiğimiz haftaları kısa bir tryout süreciyle geçirdi. Mevcut kadroda bulunan genç oyuncu 4wood ve takımın kaptanı ve aynı zamanda oyun içi lideri Mykoz takımda kalırken, yanlarına ip0TT, Best, Padişah eklendi ve kadro bu şekilde tamamlandı.
Takımın koçluğunu geçtiğimiz sene olduğu gibi Omit üstlenirken, takımın altıncı oyuncusu ise w0zzip olacak.

VALORANT ile alakalı haberlerimize buradan bakabilirsiniz.

Fenerbahçe Espor hakkındaki tüm gelişmeleri takımın resmi sayfasından takip edebilirsiniz.

 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir