HOWL Moonlight VALORANT Kadrosu VALORANT

HOWL Espor, Kadın VALORANT Takımı; HOWL Moonlight’ı Duyurdu!

2021’den beri espor sektöründe olan ve bu kadrolarını duyurana kadar sadece PUBG sahnesinde yer alan HOWL Espor yeni oyunlara gireceklerini bir süre önce duyurmuştu. Duyurularından kısa bir süre sonra ilk kadroları olarak VALORANT Game Changers kadrolarını kendi değimleriyle “HOWL Moonlight” duyurdular.

VALORANT kadrolarını duyurmadan bir süre önce HOWL, yeni genel menajerlerini duyurmuştu.

Bluffist, daha önce HOWL’da da oyuncu olarak bulunmuştu. Kendisi normalde PUBG Espor oyuncusuydu. En son oynadığı takım ise PCIFIC Esports.

HOWL VALORANT kadrosu HOWL Moonlight’ta kimler bulunuyor:

Takımın koçu olarak ATOMY bizleri karşılıyor. Kendisi daha önce bir çok mix kadrolara, Galakticos’a ve Şahangillere koçluk yapmış bulunuyor.

Aylin “Lyyian” Karakaya, kendisi bir süredir esporun içinde. Turgutlu Belediyesi Esports’da Rebels ve Game Changers turnuvalarına katıldı. Ardından iki tarafında anlaşmasıyla şimdi HOWL Moonlight’ın bir parçası.

Aslı “Leâ” Kutluer, bir süre Turgutlu Belediyesi Esports ve Kocaeli Esports’da bulundu. Western Bulls’nda VALORANT menajerliğini yaptı. Şimdi ise HOWL Moonlight’ın bir parçası.

Neval Naz “nyako” Acar, Turgutlu Belediyesi Esports ile Game Changers:Contenders’ı oynadı. GC 2023 Series’de top64’e kadar 7States Esports ile oynadı.

İlke “VojixeN” Önkaş, GC EMEA: Series I’e 7States Esports ile katıldı. Sonrasında mix kadrolarda bulundu. Turgutlu Belediyesi Esports ile Rebels ve Game Changers turnuvalarına katıldı. Ardından iki tarafında anlaşmasıyla şimdi HOWL Moonlight’ın bir parçası.

Beste “Ixela” Şenel, GC EMEA: Series II’ye İzmirspor E-Spor ile katıldı. GC EMEA: Series III’e mix kadro ile katıldı. Ardından PCIFIC Esports’un LUIE kadrosuna katıldı. PCIFIC Esports ile Rebels ve Game Changers turnuvalarına katıldı. Ardından iki tarafında anlaşmasıyla şimdi HOWL Moonlight’ın bir parçası.

HOWL Moonlight VALORANT Kadrosu
HOWL Moonlight VALORANT Kadrosu

 

Elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni şeyler öğrendikçe bilgileri sitemiz üzerinden sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. HOWL Esports’a yeni gireceği oyunlarda başarılar dileriz. HOWL Moonlight’a ise çıkacağı maçlarda başarılar dileriz.

Diğer VALORANT haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir