VALORANT

VALORANT 2 Haziran 2020’de çıkış yapacak

VALORANT 2 Haziran 2020'de çıkış yapacak
Riot Games

7 Nisan’da kapalı beta olarak oyunculara kapısını açan, VALORANT, sosyal medyadan paylaştığı bir video ile çıkış tarihini duyurdu. Riot Games’in FPS oyunu, 2 Haziran 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Riot Games’in 7 Nisan’da kapalı beta olarak önümüze sunduğu FPS oyunu VALORANT ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. Oyunun Baş Yapımcısı Anna Donlon ve Oyun Direktörü Joe Ziegler’in 1 dakika boyunca bizlerle konuştuğu videoda oyunun tam sürümünün ne zaman çıkacağını öğrendik. VALORANT’ın resmi çıkış tarihi 2 Haziran 2020.

League of Legends’ın onuncu yılı kutlamalarında bize tanıtılan FPS oyunu Project A’nın önce ismini öğrenmiş, kısa bir sürenin ardından da oyunu deneyim etme fırsatı bulmuştuk. Projenin duyurulduğu günden beri resmi Twitter hesaplarından paylaştıkları videolar ile birlikte biz oyuncuları, oyunun yapım aşaması ile ilgili sürekli bilgilendirmişlerdi. Bu videoların neredeyse hepsinde VALORANT’ın Baş Yapımcısı Anna Donlon bulunuyordu.

Bugün yine karşımıza bir video ile çıktı kendisi. Bu sefer paylaştığı bilgi, oyunun yapım aşaması ile değil çıkış tarihi ile ilgiliydi. Videoda VALORANT’ı önümüzdeki birkaç ay içinde çıkartmayı planladıklarını fakat bunu yapamayacaklarını söyleyen Joe Ziegler’in sözünü Anna hızlıca tamamladı. Çünkü önümüzdeki birkaç hafta içerisinde çıkarmayı planlıyorlardı. Söylediklerinde haklılar. Açıklanan tarihe göre VALORANT, bundan 12 gün sonra tam sürüm olarak çıkışını gerçekleştirecek.

2 Haziran 2020 tarihinde VALORANT’ın tam sürümünün çıkışı gerçekleşecek. Böylece kapalı beta erişimi elde edemeyen oyuncular da artık oyunu deneyim edebilecekler.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.