Team Demiral Esports | VPNCPN VALORANT

VPNCPN, Team Demiral Esports’a Transfer Oldu!

Thunderbolts Gaming’in uzun süre kadrosunda bulunan Kutluay “VPNCPN” Kutlu’da eski Thunderbolts Gaming oyuncusu olarak bir süredir free agent durumunda olan oyunculardan biriydi. VPNCPN, 3 Haziran tarihinde Twitter hesabından esporda bir çok kişinin yeni bir serüvene başlarken yaptığı göz emojisi paylaşma haraketini yapmıştı. Bugün ise Team Demiral Esports VPNCPN’i VALORANT kadrosuna kattığını duyurdu.

Kutluay “VPNCPN” Kutlu Kimdir ?

Neredeyse Thunderbolts Gaming’in ilk maçlarından beri TBG’de bulunan VPNCPN bir zamanlar CS:GO ile de ilgileniyordu. Son resmi maçına VCL TR:Birlik Ligi Split 1’de çıktı. Kendisi Thunderbolts Gaming’in Split 2 için duyurduğu kadroda da yer almıyordu. Thunderbolts Gaming’de genellikle sentinel rolünde oynasada bazen düelist’e döndüğünü de görüyorduk.

Team Demiral Esports

Futbolcu Merih Demiral’ın espor kulübü olan Team Demiral Esports’un VCL TR: Birlik Ligi, dışı olsada uzun süredir VALORANT’da yatırımı bulunuyordu. Lige çıkmaya yarayacak olan Return Of The Titans turnuvalarında da yarışan ekibin iyi sonuçlar elde ettiğini söyleyebiliriz. Lige çıkmak için gerekli puanlar sıralamasında ise New Boss Esports ve PCIFIC Esports’un ardından 1400 puan ile üçüncü olarak bulunuyorlar.

Team Demiral Esports Aktif VALORANT Kadrosu:

Bard0lf’da normalde kadronun bir parçasıyken kendisi kulübü Twitter açıklamasından silmiş ve “biraz ara vermek iyi gelecek” tweetini atmış bulunuyor. Kulübün bir açıklaması olmasada VPNCPN’in Bard0lf’un yerine geldiği düşünülüyor.

VPNCPN’e ve Team Demiral Esports’a başarılar dileriz.

Diğer VALORANT haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir