MatchBoxDAO, Web3.0 Geliştiricileri için Espor Deneyimini Başlatıyor! mix Web3 & Play2Earn

MatchBoxDAO, Web3.0 Geliştiricileri için Espor Deneyimini Başlatıyor!

29 Ocak’ta başlaması planlanan “0xMonaco: Battle of Titans” turnuvası, blockchain alanındaki geliştiricileri bir araya getirecek. StarkNet ile zincir üstü oyun altyapısı oluşturan geliştiriciler, sanatçılar ve tasarımcılardan oluşan bir topluluk olan MatchBoxDAO, geliştirici katılımı için özel olarak tasarlanmış bir espor deneyimi olan MatchBox Arena’nın lansmanını duyurdu.

Buna “Web3 şirketlerinin Dünya Kupası(World Cup of the Web3 companies)” adını veren ekip, oyun turnuvasının hangi şirketin en iyi teknik ekibe sahip olduğunu bulmak için tasarlandığını söyledi.

“0xMonaco: Battle of Titans” isimli turnuva, Uniswap, Ledger, Polygon, Chainlink ve Near gibi şirketlerden Web3.0 geliştiricilerini bir araya getirecek. Ekip, turnuvanın canlı yayınlanacağını ve espor yorumcularının yer alacağını söyledi.

Geliştiriciler için zincir üstü oyunlar, oyuncuların stratejilerini kodlamak için akıllı sözleşmeler kullandığı strateji oyunlarına odaklanarak benzersiz bir yaklaşım benimsiyor. 0xMonaco ve bu türden gelecekteki oyunlar, kazanmak için yüksek teknik beceriler, yaratıcılık ve hızlı uyum sağlama becerisi gerektirecektir. MatchBoxDAO, tur sırasında gerçek kod mantığını tasvir eden video simülasyonları aracılığıyla geliştiriciler için eğlenceli bir deneyim yaratma ve izleyicileri eğlendirme sözü verdi.

MatchBox Arena, Web3’teki en iyi takımlar için kapalı turnuvalara ve herkesin katılabileceği açık mücadelelere ev sahipliği yapmayı planlıyor. Oyuncular arenaya girebilir, kod stratejilerini yükleyebilir ve diğer oyuncularla turlara katılabilirler. Ek olarak, oyuncular ve izleyiciler favori takımlarının ilerlemesini bir liderlik tablosunda takip edebilecek ve maçların video tekrarlarını izleyebilecekler.

Web3 ekosistemi, oyun ortamını etkilemeye ve geliştirmeye devam ediyor ve oyun geliştiricileri artık kazanmak için oynamanın ötesine bakıyor ve platformlarının oyun yönüne daha fazla odaklanıyor.

7 Ocak’ta Cointelegraph, yapay zekanın Web3 tabanlı oyun oynamayı da etkileyebileceğini bildirdi. OpenAI, potansiyel olarak geliştiricilerin daha iyi sanat, daha zorlu karşılaşmalar ve üstün anlatım yaratmasına izin vererek oyuncular için daha sürükleyici ve zengin bir deneyime yol açabilir.

Dijital Platform Togg Trumore Yayımlandı!

DAHA FAZLA WEB3.0 HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir