Dota 2

Dota 2 Reborn, bu hafta resmen geliyor

Dota 2’ye geçtiğimiz gün gelen yeni güncellemeyle birlikte bir süredir beklediğimiz büyük değişikliğin de kapısı ardına kadar aralandı. Valve, Dota 2 Reborn’un bir veya iki gün içerisinde ana sunucudaki yerini alacağını duyurdu.

Yeni güncelleme ile, daha önce Reborn güncellemesini indirmeyen tüm Dota 2 oyuncularının bilgisayarlarına da gerekli kurulum dosyaları gönderildi. Valve, “Reborn Güncellemesi, tüm Dota 2 oyuncuları için ana sunucuya önümüzdeki bir veya iki gün içerisinde gelecek.” açıklaması yaptı. En az Dota’dan Dota 2’ye geçiş kadar büyük olan Reborn güncellemesi, Source 2 motoruyla birlikte yepyeni ve çok daha kaliteli bir Dota 2 deneyimini oyuncularla buluşturacak. Dota 2 Reborn ile ilgili bilinmesi gereken her şeyi buradaki detaylı rehberimizden öğrenebilirsiniz.

Valve, son güncellemesinde büyük Dota 2 Reborn duyurusu haricinde oyunda yeni bir seviye sistemi ile birlikte yeni bir Hazine bölümü ile Watch sekmesindeki Turnuvalar bölümünün açıldığını duyurdu. Yeni Hazine, Kahramanlar bölümünde yer alıyor ve oyuncular buradan hızlıca hazineleri inceleyip satın alabiliyor. Turnuvalar bölümü için ise, Kasım ayında başlayacak Dota 2 Majors ile ilgili oyun üzerinde atılan en büyük adım diyebiliriz. Bu bölüm üzerinden artık Dota 2 maçları izlenecek ve turnuva detayları görüntülenebilecek.

Son olarak da The International 2015 için Compendium satın alan oyunculara güzel bir haber veren Valve, bu güncelleme ile birlikte Harvest, Pestilence ve Sirocco Weather Effect eşyalarının geldiğini duyurdu. Bunlar dışında Axe Comic/Immortal ile Desert Terrain eşyaları için de çalışmaların sürdüğü açıklandı. İki eşya da hazır olduğunda tüm Compendium sahiplerine gönderilecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir