Haber

Zula Süper Lig’de 3. Sezon 2. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı

Zula Süper Lig’in ikinci haftası önemli karşılaşmalarla geride kaldı. 22-24 Şubat tarihleri arasındaki karşılaşmalar sonucunda Galatasaray Espor birinciliğe yükseldi.

Ligin ilk haftası istediği gibi etkili olamayan Galatasaray Espor’un bu haftaki iki karşılaşması da galibiyetle sonuçlandı. Haftanın ilk maçını ezeli rakibi 1907 Fenerbahçe ile yapan takım ilk maçta 10-4 skorla öne geçerken, 1907 Fenerbahçe’de özellikle Surprise ve CixED’in iyi oyunları uzatmalarda gelen 13-11’lik mağlubiyeti engelleyemedi. İkinci maçında Vengeance ile karşılaşan takım kurduğu üstünlükle 10-4 gibi iki net skorla galip gelerek zirveye yerleşti.

Geçtiğimiz haftanın iki liderinden biri olan 1907 Fenerbahçe bu hafta istediği sonuçları alamadı. 2-0’lık Galatasaray mağlubiyeti sonrası gelen 2-0’lık Ice Warriors galibiyeti sarı lacivertli takımı ikinciliğe yerleştirdi.

Mod-Z ikinci haftada ilk rakibi Oyun Hizmetleri karşısında etkili olamadı ve 2-0 skorla ilk mağlubiyetini aldı. İkinci rakibi Bursa Espor karşılaşmasında galip geldi ve moralini yükselterek haftayı kapattı. Takım, ligin ilk haftasında birinciliği paylaştığı 1907 Fenerbahçe ile birlikte bu hafta da ikincilik sırasına yerleşti.

Gamers of Future ikinci haftayı Ice Warriors karşılaşması ile açtı. Karşılaşmayı 2-0 galibiyetle sonuçlandıran takım, ikinci rakibi Oyun Hizmetleri’ne karşı ise karşılaşmayı istediği gibi sürdüremedi. 1-1 beraberlik skoruyla haftayı kapatan Gamers of Future geçen hafta olduğu gibi yine dördüncü sıraya yerleşti.

İkinci hafta maçları sonunda Zula Süper Lig’de oluşan puan durumu şu şekilde:

Zula Süper Lig Puan Durumu

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir