League of Legends

Vitality’nin 2017 kadrosu belli oldu

EU LCS takımlarından Team Vitality, önümüzdeki sezon ligde mücadele edecek kadrosunu resmi sitesi üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Geçtiğimiz sezonu istediği yerde tamamlayamayan Team Vitality 2017 EU LCS Bahar Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosunu açıkladı. Buna göre as kadroda yer alacak ormancı pozisyonuna en son Unicorns of Love’da mücadele eden Charly “Djoko” Guillard getirilirken, bu oyuncunun yedeği olarak da Chang-suk “GBM” Lee transfer edildi. Bilindiği üzere GBM daha önce Jin Air Green Wings ve NRG eSports takımlarında orta koridor oyuncusu olarak yer almıştı. Yıl sonuna doğru takım aradığını açıklayan GBM, orta koridor değil, ormancı pozisyonunda oynamak istediğini belirtmiş ve daha sonra Vitality’ye transferi gerçekleşmişti. Djoko’nun gelişiyle de başarılı oyuncu yedek pozisyonuna geçmiş oldu.

Üst koridorda Lucas “Cabochard” Simon-Meslet’e yer veren Vitality ekibi, orta koridoru ise başarılı oyuncu Erlend “Nukeduck” Våtevik Holm’e emanet etti. Alt koridorda ise Pierre “Steelback” Medjaldi ve Ha “Hachani” Seung-chan yer alacak.

2017 yılına büyük değişikliklerle başlayacak olan EU LCS’te yeni formatın nasıl olacağını haberimizde anlatmıştık. Buna göre lig, geçtiğimiz yılın aksine bu sezon 3 maç üzerinden oynanacak serilere sahne olacak. Ayrıca grup sistemi ile birlikte EU LCS’te daha çok karşılaşma ve dolayısıyla daha çok heyecan yer alacak. Vitality de bu yeni sistemde H2K, Splyce, Unicorns of Love ve Origen ile birlikte B grubunda mücadele edecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir