League of Legends

Vitality, 2018 kadrosunu açıkladı

Riot Games

EU LCS ekiplerinden Vitality, 2018 Bahar Mevsimi kadrosunu açıkladı. 2017 sezonunu hayal kırıklığı ile tamamlayan VIT, takımda Cabochard hariç tüm oyuncularla yollarını ayırmıştı. Takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Cabochard
  • Orman: Gillius
  • Orta koridor: Jiizuke
  • Nişancı: Minitroupax
  • Destek: Jacktroll

Hem Bahar hem de Yaz Mevsimi’nde playoffları kaçırarak beklentileri bir türlü aşamayan Vitality, yeni yıla yepyeni bir kadro ile giriyor. 2017 Yaz Mevsimi’nde EU CS’de oynayan Giants forması giyen dört oyuncuyu kadrosuna katan takım, neredeyse iki yıldır üst düzey performans gösteremeyen Cabochard’ı da takımda tuttu.

Sezon arasında Vitality’nin “süper takım” kuracağı yönünde dedikodular ortaya atılsa da organizasyon birlikte oynayan oyuncuları transfer etme politikası izledi. Uzun bir süredir EU LCS’te oynamayan ve renkli kişiliği ile bilinen Gillius’un yanı sıra Jiizuke de oldukça iyi bir sezon geçirdi. Öte yandan takımın en güçlü tarafı ise alt koridoru olacak gibi gözüküyor. CS’deki performanslarıyla göz dolduran Minitroupax ve Jacktroll, orta koridordaki takım arkadaşıyla ilk defa LCS tecrübesi yaşayacak. Özellikle Minitroupax’ın büyük bir potansiyeli olduğunu ve gelecek vaad eden Avrupalı nişancılar arasında gösterildiğini ekleyelim. Takım ayrıca koç YamatoCannon ile yoluna da devam edecek.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir