PUBG

PUBG’de Kar98k güçlendirildi

Yeni yaması dün test sunucusunda aktif hale getirilen PlayerUnknown’s Battlegrounds’a önemli dengelemeler eklendi.

Bilindiği gibi dün öğlen saatlerinde PUBG test sunucusu aktif hale getirildi ve Aralık ayının sonunda gelecek büyük yama denenmeye başladı. Yamanın getirdiği en önemli yenilik şüphesiz daha önce de defalarca haberini yaptığımız çöl haritası Miramir oldu. Yeni silahlar ve taşıtlarla birlikte gelen Miramir haritası, ilk izlenimler sonrası genel anlamda oyuncuların beğenisini topladı. Ancak yamanın getirdiği tek yenilik bu değil. Özellikle oyundaki keskin nişancı tüfeklerinde önemli dengelemelere gidildi. Bu önemli değişikliklere geçmeden önce çöl haritasına özel olarak oyuna eklenen yeni silahları tanıyalım.

Yeni haritayla birlikte oyuna eklenen silahlar arasında en popüleri şüphesiz Win94. .45’lik mermilerden kullanan silah, verdiği fazla hasarla dikkat çekiyor.

Sawed-Off da yine çöl haritasına özel bir başka silah. Pompalı mermisi 12 Gauge koyulan silah, özellikle yakın savaşlarda etkili.

Yeni silahlar arasında son olarak R45 var. .45’lik mermi koyulan bu tabanca gerek çıkardığı sesle, gerekse de dizaynıyla büyük beğeni topluyor.

Tüm bu yeniliklerin yanında keskin nişancı tüfeklerinin de bir kısmına dengeleme geldi. Haritada çıkan Kar98k ve drop’tan düşen M24’ün hasarları artırılırken, oyundaki en güçlü KNT olan AWM’nin hasarı bir miktar düşürüldü. Ayrıca oyundaki silah, taşıt ve red zone sesleri de iyileştirildi. Özellikle taşıt sesleri artık başka hiçbir şey duyulmamasına sebep vermiyor. Bunun yanında can barı, haritayı açtığımızda çıkan işaretler ve birlikte girdiğimiz arkadaşlarımızın gösterimi de değiştirildi.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir