Anime - Manga

Attack on Titan Eren’in Kıyamet Günü Titan’ı Hakkında Önemli Bilgileri Açıkladı

Eren Jaeger final bölümünün büyük kısmını Kurucu Titan formunda geçirmiş olabilir, ancak Attack on Titan’ın büyük finali eski kahramandan kötü adama dönüşen yepyeni bir formu tanıttı. Eren’in Attack Titan ve Founding Titan formlarının bir kombinasyonu gibi görünen “Kıyamet Günü Titanı”, Armin ve Scout Alayı için son bir meydan okuma sunuyordu. Kısa süre önce yayınlanan bir tanıtım yazısında franchise, Eren’in son bölümde tanıtılan son ve nihai formu hakkında daha fazla ayrıntıya girdi.

Eren ne yazık ki The Rumbling’de kendi gücü ve emrindeki Devasa Titanlar ordusuyla dünya nüfusunun yüzde seksenini ortadan kaldırmayı başardı. Neyse ki, gözcüler en azından kalan yüzde yirmiyi Devler tarafından ayaklar altında ezilmekten kurtarabildiler. Mikasa’nın kafasını omuzlarından alması sayesinde Eren’in ölümünün ardından, Titanların gücü dünyadan alındı ve kalan insanlar şimdi parçaları toplamak zorunda kaldı. Son bölümün jenerik sonrası sahnesinde, yaratıcı Hajime Isayama olayların bir döngünün parçası olduğu ve Titanların uzak gelecekte geri dönebileceği fikrini ima etti.

(Photo: MAPPA)

Attack on Titan: Kıyamet Günü Titanı Açıklandı

Attack on Titan, yeni bir bilgi kartında Eren’in Kıyamet Günü Titanını ve nasıl var olabildiğini şöyle anlatıyor: “Bedenini kaybederek yeniden Titan olan bir Kıyamet Günü Titanı. En azından Saldırı Titanının yeteneklerine sahip olduğu düşünülüyor. Bedenini, kraliyet kanını ve Guruldama’yı kaybettikten sonra bile, önündeki şey cehennem olsa bile ilerlemeye devam ediyor.”

Eren’in baş karakterden baş düşmana dönüşmesi, Attack on Titan’ın hikayesine bazı büyük bombalar atma konusunda ne kadar utangaç olmadığını gösteriyor. Birçok anime hayranının, serinin finalinde selam veren karakterleri özlemenin yanı sıra, yaratıcı Hajime Isayama’nın serisini dolduran sapmaları ve beklenmedik anları da özleyeceği kesin.

Eren Jaeger’in Titan dönüşümleri söz konusu olduğunda en sevdiğiniz form hangisiydi? Anime sona erdiğine göre serideki favori Titan’ınız hangisiydi? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

1 Comment

  • Arda 1 Aralık 2023

    saldırı titanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir