Attack on Titan Şimdiye Kadarki En Epik Heykelini Görücüye Çıkardı

Attack on Titan son bölümünü yayınlamış olabilir ancak Scout Alayı’nın mirası yıllar sonra da devam edecek. Final sezonu, anime dünyasında.

Devamını Oku

Attack on Titan Eren’in Kıyamet Günü Titan’ı Hakkında Önemli Bilgileri Açıkladı

Eren Jaeger final bölümünün büyük kısmını Kurucu Titan formunda geçirmiş olabilir, ancak Attack on Titan’ın büyük finali eski kahramandan kötü.

Devamını Oku

Attack on Titan Final Bölümü Birçok Dokunaklı Geri Çağırma İçeriyor

Attack on Titan’ın final bölümü geldi ve geçti, anime hayranları Scout Alayı’nın hikayesini yansıtıyor. Serinin kahramanları eski arkadaşları Eren Jaeger’e.

Devamını Oku

Attack on Titan, Mikasa ve Levi için Destansı Yeni Heykelini Duyurdu

Attack on Titan’ın büyük finalinde Scout Alayı eski arkadaşları Eren Jaeger’a karşı savaşırken, Kurucu Titan’ın gücü Eren’e dünya nüfusunun çoğunu.

Devamını Oku

Attack on Titan Anime Finali Cart Titan’ın Gizli Gücünü Ortaya Çıkarıyor

Attack on Titan animesi on uzun yılın ardından sona erdi ve serinin son bölümü nihayet Pieck Finger’ın Cart Titan olarak.

Devamını Oku

Kratos, Attack On Titan Evreninde Olsaydı?

Bir çoğumuz God Of War oyun serisini ve Kratos’u yakından tanıyoruz. Kratos’un Tanrılar ve Titanlara karşı bitmek bilmeyen öfkesi, öldürme.

Devamını Oku

Attack on Titan Epilogu Armin’in Savaş Sonrası Görevini Anlatıyor

Attack on Titan animenin ilk başlamasından on yıl sonra yayınlanan final bölümüyle resmen sona erdi ve finalin son anları, Eren.

Devamını Oku

Attack on Titan Final Açılış ve Bitiş Temalarını Paylaştı: İzleyin

Attack on Titan, hafta sonu yayınlanan final bölümüyle animesini resmen sona erdirdi ve anime, son bölümler için açılış ve bitiş.

Devamını Oku

Attack on Titan Finali Eren’in Mikasa Hakkındaki İkonik İtirafını Çiviledi

Attack on Titan’ın final bölümü on uzun yılın ardından animeyi sona erdirdi ve Attack on Titan, Eren Yeager’ın son kaderi.

Devamını Oku

Attack on Titan Yıldızı Anime Finalinin Orijinal İçeriğini Tanıttı

Attack on Titan 4 Kasım’da Scout Alayı’nın kanlı ve karanlık macerası son bölümüyle nihayet sona erecek. Hikayenin kahramanları Eren Jaeger’in.

Devamını Oku

Attack on Titan Anime’nin Finali İçin Geri Sayım Canlı Yayınını Başlattı

Attack on Titan animesi nihayet bu hafta sona erecek ve anime, hayranların serinin finalinin prömiyerine geri sayım yapmalarına yardımcı olan.

Devamını Oku

Attack on Titan Final Bölümü Öncesinde Spoilerların Ortaya Çıktığı İddia Ediliyor

Attack on Titan’ın sona erme zamanı geldi. Bunun olması kaçınılmazdı, değil mi? Ekim ayının sonuna geldik ve Kasım ayının da.

Devamını Oku

Attack on Titan Son Fragmanının Yayın Tarihini Açıkladı

Attack on Titan’ın final bölümü 4 Kasım’da geliyor ve MAPPA anime hayranlarına Scout Alayı ve Eren Jaeger’in yer alacağı son.

Devamını Oku

Attack on Titan Hajime Isayama 2024’te Yeni Titan Hikayesi Yaratacak

Attack on Titan’ın anime uyarlaması, Studio MAPPA’nın televizyon serisinin son bölümünü sunmasıyla bu Kasım ayında sona eriyor. Sondan bir önceki.

Devamını Oku

Attack on Titan İzlemeniz için 11 Sebep!

Attack on Titan hikayesinin 2023’de son bulacağını birçoğumuz biliyor, peki ya bilmeyenler… Seriyi izlememiş olanlar veya izlemek için neden arayanların.

Devamını Oku

League of Legends’a Yeni Transfer: Eren Yeager

Bu yazı CHAT GPT tarafından hazırlanmıştır. League of Legends’e yeni bir transfer. Üstüne üstlük en sevdiğimiz titanlardan biri, Eren Yeager!.

Devamını Oku