Anime - Manga

Attack on Titan Anime Finali Cart Titan’ın Gizli Gücünü Ortaya Çıkarıyor

Attack on Titan animesi on uzun yılın ardından sona erdi ve serinin son bölümü nihayet Pieck Finger’ın Cart Titan olarak gerçekten neler yapabileceğini gösterdi! Pieck, savaş dışı durumlara uygun bir Titan gibi göründüğü için ilk tanıtıldığından beri Titanların en gizemli üyelerinden biri oldu. Ancak dizi Marley’in savaşçılarını ve onların olaylara bakış açılarını daha fazla göstermeye devam ettikçe, Pieck Eren Yeager’a karşı savaşın sona ermesine yardımcı olarak hızla büyük bir hayran favorisi haline geldi.

Attack on Titan Final Sezonu FİNAL BÖLÜMLERİ Özel 2, insanlığın kaderi için Eren’e karşı verilen tüm savaşı ortaya çıkardı ve Titan yeteneklerine sahip olanlar onu sonsuza dek alt etmek için çok önemliydi. Pieck ilk başlarda köşeye sıkışmış ve hareket edemez haldeymiş gibi görünürken, gerçek becerisini ortaya koyarak diğerlerinin ona verdiğinden çok daha sinsi ve dayanıklı olduğunu gösterdi çünkü o bir depolama ve taşıma Titan’ı olarak görevlendirilmişti.

Attack on Titan’ın Final Bölümünde Pieck’e Ne Olacak?

Pieck en başından beri güçlü bir performans sergiledi çünkü Mikasa, Armin, Jean ve diğerleri Eren’i durdurmak için onu ortadan kaldırmakta tereddüt ederken, Pieck Eren’in zayıf noktasına tüm gücüyle saldırdı çünkü onunla aynı bağlantılara sahip değildi. Ancak kısa süre sonra Savaş Çekici Titan tarafından kıstırıldı ve neredeyse tamamen saf dışı bırakılmış gibi görünüyordu. Ta ki kendini formdan kurtarana ve savunmasız haliyle saldırıya uğramadan önce formu hızla yeniden etkinleştirene kadar.

Kafasına öldürücü bir darbe indirecek kadar sinsi olduğunu açıklayan Pieck, Cart Titan’ın dayanıklılığı nedeniyle, kendini güvende tutmak ve baskı uygulamak için gerektiği kadar dönüşebileceğini açıklıyor. Bunu yaparak oyun alanını hızla düzleştirir ve sonunda Mikasa ve diğerlerinin Eren’i kesin olarak yenebildikleri pivotu başlatır. Ancak Eren’in arkadaş çevresinin dışında olduğu için, her şey bittiğinde onunla son bir konuşma (bu şekilde ağıt yakma) yapamaz.

Pieck’in Attack on Titan finalindeki rolü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir