Anime - Manga 5mid Bülten

Boruto Two Blue Vortex 5. Bölüm Sızıntı Görüntülerini Paylaştı

Boruto Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin “Shippuden “i olarak hareket ediyor ve Yedinci Hokage’nin oğlu cesur yeni bir dünyayla mücadele ederken bir zaman atlaması içeriyor. Eida olarak bilinen kötü adamın gücü sayesinde, Gizli Yaprak Köyü’nün beyni Boruto’nun ailesinin ölümünden sorumlu olduğuna ve Kawaki’nin Yedinci’nin gerçek oğlu olduğuna inanacak şekilde yıkanmıştır. Two Blue Vortex’in beşinci bölümüne daha bir hafta var, ancak gelecek bölüm için yayınlanan yeni bir önizleme okuyucuları geçmişe götürüyor.

Uyarı. Boruto: Two Blue Vortex’i takip etmediyseniz, spoiler bölgesine dalacağımız konusunda sizi uyarmak isteriz. Masashi Kishomoto’nun shonen serisinin son bölümünde, Boruto Uzumaki’nin mevcut çıkmazının stresini arttırmak için dört yeni kötü adamın gelişine tanık olduk. İlahi Ağaç bilinçli hale geldi ve piyonları olarak kullanmak üzere ninjaları ele geçiriyor ve fiziksel formlarından modellenmiş yeni kötüler yaratıyor. Dörtlünün en büyüklerinden biri, Boruto’nun akıl hocası Sasuke Uchiha’nın görsel ikizidir. Boruto Uzumaki tüm dünyayı karşısına almış olsa da, Jiraiya’nın klonu Kashin Koji’nin shonen kahramanının arkasında toplandığı ortaya çıkar ve devam serisine büyük bir değişiklik getirir.

Boruto Two Blue Vortex Bölüm 5 Önizleme

En son Boruto serisinin Resmi Web Sitesi, popüler manga serisinin beşinci bölümünden yeni bir görüntü yayınladı. Boruto ve Sasuke’nin sakin bir anını gösteriyor gibi görünen ön izleme, Naruto Next Generations’ın sonu ile Two Blue Vortex’in başlangıcı arasındaki üç yıllık dönemde geçiyor. Sasuke’nin İlahi Ağaç sayesinde kapana kısılmasıyla, ninja dünyasının elinde birkaç sorundan daha fazlası var.

(Photo: Shueisha)

Boruto’nun anime uyarlaması söz konusu olduğunda, Studio Pierrot hem Boruto: Naruto Next Generations’ın dönüşü hem de orijinal Naruto serisinin vaat edilen dört yeni bölümü konusunda sessiz kaldı. Başlangıçta, dört bölümün bu sonbaharın başlarında gelmesi planlanmıştı ancak süresiz olarak ertelendi. Ninja serisi geri döndüğünde, anime dünyasında büyük bir haber olacak.

Sizce Two Blue Vortex şu ana kadar selefini yakalayabildi mi? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir