Boruto Nihayet Naruto’nun Değerli Bir Halefi

Boruto’nun manga serisi, Boruto destanının son cildi Boruto: Two Blue Vortex’in piyasaya sürülmesi sayesinde nihayet Naruto’nun mirasına layık bir halef.

Devamını Oku

Boruto Two Blue Vortex 7. Bölüm Önizlemesi Yayınlandı

Boruto Two Blue Vortex, Yedinci Hokage’nin oğlu için oyunu değiştirdi. Kawaki’ye ciddi bir aşk besleyen eski Kara Organizasyon üyesi Eida’nın.

Devamını Oku

Boruto Cliffhanger Naruto’nun Hayatını Tekrar Tehlikeye Atıyor

Boruto Two Blue Vortex’in manga serisi 6. Bölüm ile devam ediyor ve Naruto’nun bir süredir tahtadan çekilmiş olmasına rağmen, hala.

Devamını Oku

Boruto Two Blue Vortex Tanıtımı Mitsuki’nin Yeni Gücünü Tanıtıyor

Boruto Two Blue Vortex ve Naruto’da arkadaşlığın gücünden daha güçlü çok az şey vardır. Orijinal seride, Naruto’nun bağları, çocuk köyünün.

Devamını Oku

Naruto Boruto Fan-Anime Zaman Atlamasını Hayata Geçiriyor

Boruto: Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki ve ninja dünyasının maceralarında yeni bir sayfa açtı. Boruto: Naruto Next Generations sona erdikten.

Devamını Oku

Naruto Kawaki’nin Yalanını Büyük Bir İfşaatla Çözmeye Başlıyor

Naruto Boruto Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin kendisini artık bir kötü adam olarak gören bir dünyada yol almaya çalışmasıyla ninja.

Devamını Oku

Naruto Hidden Leaf Köyü Ünlü Ninjasını Kaybetti

Naruto bir köyü büyütmek için ne gerektiğini biliyor ve şimdi oğlu ipleri öğreniyor. Hayranlar yıllardır Naruto’nun maceralarını takip etti ve.

Devamını Oku

Boruto, Sasuke’nin Naruto’dan Daha Güçlü Olduğunu Doğruladı

Anime dünyasının en sevilen serilerinden biri olan “Naruto” ve devam serisi “Boruto”da, uzun süredir devam eden bir tartışma sona eriyor.

Devamını Oku

Boruto Two Blue Vortex 5. Bölüm Sızıntı Görüntülerini Paylaştı

Boruto Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin “Shippuden “i olarak hareket ediyor ve Yedinci Hokage’nin oğlu cesur yeni bir dünyayla mücadele.

Devamını Oku

Naruto Serisinin Yazarı Kurama’yı Sevimli Yeni Çizimiyle Kutluyor

Naruto hayranlarının sevdiği bir şey varsa o da Masashi Kishimoto’nun ilgisidir. Serinin yaratıcısı, ana Naruto serisi kapandığından beri emekliliğe girip.

Devamını Oku

Naruto Fragmanı Sasuke/Naruto Bağına Odaklanıyor

Naruto son zamanlarda anime uyarlamasının yirminci yıldönümünü kutluyor; orijinal seri, Naruto: Shippuden ve Boruto: Naruto Next Generations gibi seriler Konoha’nın.

Devamını Oku

Naruto İkonunun Doğum Gününü Özel Fragmanla Kutluyor

Naruto, anime uyarlamasının dönüm noktası olan 20. Yıldönümü için büyük bir kutlamanın ortasında ve Naruto serisi, mangadaki en büyük anlardan.

Devamını Oku

Naruto Boruto’yu En Büyük Kılıç Ustalarından Birine Dönüştürdü

Shippuden Naruto için neyse, İki Mavi Girdap da Boruto için odur; riskleri artırırken aynı zamanda karakterlerini büyük parıltılarla gelecekte tasvir.

Devamını Oku

Boruto: Two Blue Vortex Bölüm 2’nin Çıkışını Yeni Fragmanla Tanıtıyor

Naruto serisi Boruto: Two Blue Vortex’in bir sonraki yeni bölümü için geri döndü ve zaman atlamalı seri geri dönüşünü özel.

Devamını Oku

Naruto Boruto: Kawaki Kötü Adam Olarak İşe Yarıyor mu?

Naruto Boruto Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki ve yeni neslin hikayesine kendi zaman atlamasını verdi. Üç yıl gelecekte geçen oyunda,.

Devamını Oku

Naruto Boruto Devam Filmi İçin Yeni Tanıtım Videosu Paylaştı

Neredeyse zamanı geldi, Naruto hayranları! Eğer bilmiyorsanız, seri büyük bir geri dönüş için hazırlanıyor. Ağustos ayının sonu, serinin ilk yarısını.

Devamını Oku