Anime - Manga

Naruto Serisinin Yazarı Kurama’yı Sevimli Yeni Çizimiyle Kutluyor

Naruto hayranlarının sevdiği bir şey varsa o da Masashi Kishimoto’nun ilgisidir. Serinin yaratıcısı, ana Naruto serisi kapandığından beri emekliliğe girip çıktı, ancak son zamanlarda meşguldü. Boruto’nun ikinci yarısına girmesiyle birlikte Naruto IP’sinin elinde çok şey var ve Kishimoto hepsini denetliyor. Ve şimdi, sanatçı hayranlarını Dokuz Kuyruklu Tilki’ye özel bir övgü ile sarmış durumda.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, Kishimoto’dan bazı yeni sanat eserleri yayına girdi ve sevimli olmaktan başka bir şey değil. Resim, Akademi’den mezun olduktan kısa bir süre sonra genç bir Naruto’ya odaklanıyor ve ona Kurama’nın küçük bir versiyonu eşlik ediyor.

Evet, buradaki küçük tilki Naruto’nun içine mühürlenmiş Kyuubi’den başkası değil. Çocuğun turuncu tulumu ceketiyle aynı hizada olduğu için genç yavru neredeyse Naruto’ya karışıyor. Bununla birlikte, Naruto’nun Kurama’yı kucağına aldığını fark ettiğinizde ikisini ayırmak kolaydır.

Kishimoto’nun bu yeni çizimi Naruto fandomunu hayrete düşürdü ve çizimin arkasındaki hikaye de bir o kadar dokunaklı. Sanat Kishimoto tarafından UNESCO’nun tanıtımını desteklemek için yapıldı. Dünya Mirası Vakfı geçmişte bağış toplama kampanyalarına yardımcı olmak için manga sanatçılarıyla işbirliği yapmıştı, böylece Kishimoto da kulübe katılmış oldu. Ve eğer bu, serinin yaratıcısından daha fazla sanat eseri almak anlamına geliyorsa, Naruto hayranları bunun için her şeyi yaparlar.

Kishimoto’nun çarpıcı çalışmalarına aşina değilseniz, ana Naruto serisini hemen hemen her yerde bulabilirsiniz. Manganın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yayınını Viz Media üstlendi ve animesi ise Crunchyroll’da yayınlanıyor. Naruto hakkında daha fazla bilgi için hikayenin resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“On iki yıl önce Yapraklar Arasında Saklı Köy korkunç bir tehdidin saldırısına uğradı. Dokuz kuyruklu bir tilki ruhu köyün liderinin, Hokage’nin ve diğer pek çok kişinin hayatına mal oldu. Bugün, köy huzur içinde ve Naruto adında baş belası bir çocuk Ninja Akademisi’nden mezun olmak için mücadele ediyor. Amacı bir sonraki Hokage olmak olabilir, ancak gerçek kaderi çok daha karmaşık olacaktır. Macera şimdi başlıyor!”

Kishimoto’nun bu son çizimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir