Naruto | Hashirama Hücreleri’nin Gücü

Hashirama Senju Naruto serisinde, Birinci Hokage Hashirama, serideki en güçlü shinobi olarak tanımlanır ve adeta tanrısal bir statüye sahiptir. Tahta.

Devamını Oku

Boruto, Sasuke’nin Naruto’dan Daha Güçlü Olduğunu Doğruladı

Anime dünyasının en sevilen serilerinden biri olan “Naruto” ve devam serisi “Boruto”da, uzun süredir devam eden bir tartışma sona eriyor.

Devamını Oku

Naruto Cliffhanger Uzun Süredir Kayıp Olan Karakterin Dönüşünü Hazırlıyor

Naruto Boruto: Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin ilk kez yeniden tanıtılması ve Hidden Leaf Köyü’nün ilk serinin sona ermesinden bu.

Devamını Oku

Naruto, Boruto’nun Yeni Rasengan’ının Arkasındaki Gizli Gücü Açıkladı

Boruto: Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin zaman atlaması sırasında eğitim gördüğü yeni bir Rasengan’ı tanıttı ve manganın en yeni bölümü.

Devamını Oku

Naruto Nihayet Yepyeni Uzuhiko Rasengan’ı Görücüye Çıkardı

Naruto’nun hayranlarını şaşırttığı her gün olmuyor, ancak serinin kendine has anları var. Seri başladığından beri Uzumaki klanı hayranlarını her türlü.

Devamını Oku

Naruto Serisinin Yazarı Kurama’yı Sevimli Yeni Çizimiyle Kutluyor

Naruto hayranlarının sevdiği bir şey varsa o da Masashi Kishimoto’nun ilgisidir. Serinin yaratıcısı, ana Naruto serisi kapandığından beri emekliliğe girip.

Devamını Oku

Naruto: Boruto Finalinde Zaman Atlama Fragmanı Yayınladı

Naruto’nun devam animesi Boruto: Naruto Next Generations,  son bölümüyle birlikte sonlandı. Sezon arası finaliyle birlikte zaman atlaması sahnesi gösterildi. Animenin.

Devamını Oku

Naruto: Boruto Anime, Orta Seri Finaliyle Tamamlandı

Shonen’in en büyük anime serilerinden biri için sona gelindi. Geçen hafta haberiniz olmadıysa, Boruto: Naruto Next Generations‘ın ilk bölümü haftalardır.

Devamını Oku