Anime - Manga

Naruto Nihayet Yepyeni Uzuhiko Rasengan’ı Görücüye Çıkardı

Naruto’nun hayranlarını şaşırttığı her gün olmuyor, ancak serinin kendine has anları var. Seri başladığından beri Uzumaki klanı hayranlarını her türlü bombayla şaşkına çevirdi. Şimdi, Boruto: Two Blue Vortex yeni bir Rasengan sayesinde aynı şeyi yaptı ve bu varyant şimdiye kadar gördüğümüz en güçlüsü.

Güncelleme, devam mangası üçüncü güncellemesini yayınlarken en son Boruto bölümünden geliyor. Hayranlar Boruto Uzumaki’yi bir sözünü yerine getirirken yakaladı. Ninjanın yeni Uzuhiko Rasengan’ını Code’a karşı kullanmasını izledik ve bu düpedüz zayıflatıcı.

Dışarıya ne kadar az zarar verdiğini gördükten sonra yeni Rasengan’ın nasıl bu kadar güçlü olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Şimdiye kadar, Naruto’da gördüğümüz tüm Rasenganlar bir kişiye yıkıcı hasar verir, ancak bu yeni saldırı tamamen içseldir. Uzuhiko Rasengan düşmanın iç organlarıyla uğraşır ve bunu yapmak için gezegensel çakra kullanır.

“Bir gezegenin çakrasını, yani dönüşünü içeren bir Rasengan. Uzuhiko budur. Şu anda vücudundan akan güç asla dağılmayacak. Tıpkı bir gezegenin dönmeyi asla bırakmayacağı gibi,” diyor Boruto Code’a orijinal hareketini anlatırken. “Hasar yarı kalıcı olarak devam edecek. Yarı kalıcı çünkü gezegen dönmeyi bırakmadan önce senin hayatın sona erecek.”

Boruto’nun yeni bölümünde görüldüğü üzere Code, Uzuhiko Rasengan’ın görüşünü döndürmesiyle dengesini kaybediyor. Denge hissi bu yeni teknikten kalıcı olarak etkilenir ve ancak Boruto hareketi reddederse durur. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu tür bir saldırı uzun süreli etkisi göz önüne alındığında neredeyse aşırı güçlüdür. Yani Naruto oğlunun gücünü görebilseydi, emin olun çok etkilenirdi.

Şimdi Naruto’nun devam filmi kendi zaman atlamasına girdiğine göre, seri nihayet ısınıyor. Boruto da tüm yoldaşları gibi yaşlandı, dolayısıyla hepsinin gücü arttı. Boruto: Two Blue Vortex ilerledikçe potansiyellerini çok daha fazla göreceğiz. Masashi Kishimoto’nun serisini henüz takip etmediyseniz, Boruto’yu her zaman Manga Plus veya Shonen Jump uygulamasından okuyabilirsiniz.

Rasengan’ın bu yeni yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu varyantı kaçıncı sıraya koyuyorsunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir