Naruto | Hashirama Hücreleri’nin Gücü

Hashirama Senju Naruto serisinde, Birinci Hokage Hashirama, serideki en güçlü shinobi olarak tanımlanır ve adeta tanrısal bir statüye sahiptir. Tahta.

Devamını Oku

Naruto Uzumaki’nin Kekkei Genkai’si Açıklandı!

Naruto Uzumaki, Naruto dünyasında yaşamış en güçlü karakterlerden biridir. Hayranlar onun inanılmaz derecede güçlü bir ninja olduğunu biliyor; kendi türünün.

Devamını Oku

Naruto Cliffhanger Uzun Süredir Kayıp Olan Karakterin Dönüşünü Hazırlıyor

Naruto Boruto: Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin ilk kez yeniden tanıtılması ve Hidden Leaf Köyü’nün ilk serinin sona ermesinden bu.

Devamını Oku

Naruto, Boruto’nun Yeni Rasengan’ının Arkasındaki Gizli Gücü Açıkladı

Boruto: Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin zaman atlaması sırasında eğitim gördüğü yeni bir Rasengan’ı tanıttı ve manganın en yeni bölümü.

Devamını Oku

Naruto Nihayet Yepyeni Uzuhiko Rasengan’ı Görücüye Çıkardı

Naruto’nun hayranlarını şaşırttığı her gün olmuyor, ancak serinin kendine has anları var. Seri başladığından beri Uzumaki klanı hayranlarını her türlü.

Devamını Oku

Vadiyi Yakacak Yeni Karakter | Naruto Uzumaki 

Vadiyi Yakacak Yeni Karakter | Naruto Uzumaki  “Bu yazı Chat GPT desteği ile hazırlanmıştır!” En bilinen anime karakterleri hangileri? diye.

Devamını Oku

Uzumaki Naruto Shippuden Heykeli 1400 Dolara Satılıyor

Naruto Uzumaki, evet gerçekten o kahramandan bahsediyoruz. Anime dünyasında bu ninjadan daha popüler çok az shonen kahraman vardır. Sanatçı Masashi.

Devamını Oku

Naruto Özel Manga Tanıtımıyla Başlangıca Dönüyor: İzleyin

İlgili: Naruto: Boruto Anime, Orta Seri Finaliyle Tamamlandı Naruto: Boruto ve Kawaki’nin Değişimlerinin İncelenmesi Naruto: Boruto Finalinde Zaman Atlama Fragmanı.

Devamını Oku